O elbiseden istiyorum!

Bir film ya da dizide tarzını çok beğendiğiniz bir karakterin kullanabileceği kıyafet ve aksesuarları bulabilmek ister miydiniz?

community

“Bu benim aklıma gelmişti” diyerek hayıflanmış olsam da bu güzel fikrin gerçekleşmiş olduğunu görmek çok eğlenceli. Spylight firması film stüdyoları ile ortaklık yaparak film ve dizilerin moda içeriklerine erişimlerini bu yapımların sıkı takipçileriyle buluşturmayı amaçlayan bir girişim.

dizi-film-moda

İnternet adresinde televizyon dizileri ve filmlerin listelerinden seçim yapıp; karakterimizi bulup, onun kıyafetlerinin aynıları ya da benzerlerini satın alabiliyoruz.

500-Days-of-Summer-Moda

How I Met Your Mother dizisinden Ted ya da Robin gibi giyinebilmek için seçeneğiniz çok.

How-I-Met-Your-Mother-Moda

Dönem filmleri, süper kahramanlar ya da fantastik yapımlardan da ilham alarak karakterlerin genel tarzlarını yansıtacak şekilde kostümümsü kıyafet ve aksesuar seçmeniz mümkün.

Great-Gatsby-Moda

Bir filmdeki dilediğiniz bir sahnedeki karakterin o anki görünümü ya da bir dizinin belirli bir bölümünden de esinlenebilme imkanı da sunulmuş. The Great Gatsby, Captain America ya da Gotham’dan biri gibi hissettirir mi bilemiyorum ama seçeneklerin çeşitli markalardan araştırılıp sunulması fikri benim çok hoşuma gitti.

seinfeld

Yazar

Serenay (@serenay)

girl power!

YORUMLAR