Nedir Arnold abiyi bile 67 yaşında bir zombi filminde oynatan şey?

ABD televizyonlarında The Walking Dead ile beraber yayında olan Z Nation gibi dizilere geçtiğimiz haftalar da iZombie de eklendi.

shaun of the dead

2000li yılların başlarında yapılmış Zombilerin Şafağı (Shaun of the Dead) ve Zombieland gibi komediler, Zombie Strippers gibi ‘ilginç’ örnekler dahil bayağı bir film de var zombileri konu eden. Brad Pitt’in başrolünde olduğu Dünya Savaşı Z (World War Z) son dönemdeki filmler arasında en görkemlisi olabilir. 28 Gün Sonra da bayağı ses getirmişti, unutmadan ekliyorum.

maggie film

Eski Terminatör ve Kaliforniya Valisi olan Arnold Schwarzenegger de Maggie isimli bir filmde zombiye dönüşen küçük kızını korumaya çalışan baba rolündeymiş. Maggie önümüzdeki aylarda Tribeca Film Festivali’nde görücüye çıkacakmış.

Nedir zombilerle alıp veremediğimiz? Nedir Arnold abiyi bile 67 yaşında bir zombi filminde oynatan şey?

Gözatmak isteyenler için Maggie filminin fragmanı da burada:

 

İşte O Film

 • Maggie

  Maggie

  Ölümcül bir zombi virüsü dünyaya yayılır. Genç kız Maggie bu virüs ile zombiye dönüşür ve babası onu eve getirerek ailesinin yanında korumaya çalışır. Maggie’nin durumu kötüye gittikçe baba kız ilişkileri sınanır fakat baba sevgisi hastalıktan daha güçlüdür. Film korkunç zombi olayları ile gerçek sevgiyi birleştirir. Detaylar

Yazar

Door Bell (@doorbell)

gece gece nedir bu ses? komşunun kapı zili!

YORUMLAR

 1. ilker (@ilker)

  Shaun of The Dead ıle Zombieland hakikaten eğlenceli filmler. Zombileri tekrar popüler yapanlar arasındadırlar bence.

 2. solsoledo (@solsoledo)

  Evet, güzel ve farklı zombi filmlerine her zaman açığız. Katıksız “Yaşayan Ölüler” sıkmaya başladı artık, o kadar çok filme konu oldular ki…

  1