Ryan Gosling hayranı olmak için 8 neden

Ryan-Gosling

Ryan Gosling ismini duyunca kalp atışları hızlananlardan mısınız? Not Defteri (The Notebook) filmindeki romantik adam olarak herkes tarafından tanınan ve sonra Blue Valentine ve Sürücü (Drive) filmlerindeki performanslarıyla da kendine hayran bırakan oyuncu günümüzün en seksi, en havalı ve hatta kısaca hastası olunacak en ideal ünlüsü.

ryan_gosling

Nedir peki Ryan Gosling’i bu kadar sevdiren?

Ryan-Gosling                                  Ryan Gosling set arasında köpeği George’a su içirirken

1. 13 yaşında gösteri dünyasının içine giren, oyunculuğun hakkını veren ve kendini hep geliştiren Ryan Gosling’i takdir etmemek mümkün değil.

Ryan-Gosling

2. 2009 yılında arkadaşı Zach Shields ile kurduğu Dead Man’s Bones adında bir indie/folk rock grubu olarak ana akımdan farklı müzikler yapmaya çalışan yetenekli ve zevkli bu adam tabii ki hayalleri süslüyor.

3. Gülümseyen yüz ifadesi ve dudaklarını fazla aralamadan konuşması aynı zamanda hem sevimliliğin hem de çekiciliğin tanımı oldu. Ryan Gosling’i hafif andıran bir hayranının ona benzemek için yaptığı ufacık değişikliklerle ne kadar da havalı bir adama dönüştüğüne siz de şahit olun.

4. Not Defteri (The Notebook) filmindeki Noah karakterine hazırlanırken ahşaptan bir yemek masasını kendi elleriyle yapması işini ciddiye alan bir oyuncu olarak yorumlanmasından çok romantik biri olduğuna yorulmuş olsa da, Ryan elinden iş gelen bir adam.

Ryan-Gosling

5. 2007 Oscar törenine annesi ve kız kardeşiyle katıldığında kadın hayranları daha da bir sevdiler Ryan’ı.

Ryan-Gosling

6. Oyunculuk yaparken kendini tıkanmış hissettiği zamanlarda ara verip enerjisini başka işlere harcayan Ryan, ana akıma fazla takılmadan yapmak istediğinin peşinde Kayıp Nehir (Lost River) adlı filmi yazıp yönetti. Kayıp Nehir (Lost River) her ne kadar ağır eleştiriler almış da olsa, kendi zevkini yansıttığı bu çabasından ortaya karmaşık, karanlık ama popülist olmayan bir film çıkmış.

ryan-gosling

7. Sürücü (Drive) filmindeki rolü için “Hep bir süper kahramanı canlandırmak istemiştim ama bütün iyi olanlar kapılmıştı. Bu film de yeni bir tane yaratabilme imkanıydı.” diyerek bir çoğumuzu derinden etkilemişti. Bir hayranının Sürücü (Drive)‘dan bazı sahnelere kendi görüntüsünü ekleyerek hazırladığı video da Ryan’ın süper cool görüntüsüne bambaşka bir hava katmış.

8. ve son olarak hayallerimizdeki sevgiliyi görüntüye kavuşturmak istesek masum gülüşü ve yapmacık olmayan hoş fiziğiyle Ryan Gosling’in hem alçak gönüllü hem havalı ve de hem yakışıklı hem sevimli olabilen kusursuz tarzı ile birleştirebileceğimiz için hayranı ve hastasıyız.

ryan-gosling

Biz bu listeyi okurken Ryan’ın gündeminde ise 1982 yapımı bilim kurgu Blade Runner filminin yenisinde Harrison Ford ile birlikte oynaması için gelen teklif, Kayıp Nehir‘in tanıtımları ve şu an çekimleri devam eden The Big Shot adlı film var.

Ryan Gosling’li günler!

Yazar

Serenay (@serenay)

girl power!

YORUMLAR

  1. Oya (@oya)

    :) Batman v. Superman: Dawn of Justice filminde Batman’i oynaması için Ryan Gosling düşünülmüş ama bence büyük bir hata yapılıp Ben Affleck seçilmiş.
    Bu yazının bir de Christian Bale için olanından bekliyorum. :)

    2