Matt Damon’ın Marslı filminden ilk görüntüleri

MarslıMars’ta öldü sanılıp unutulan bir astronotun bol aksiyonlu mücadelesini anlatacak The Martian (Marslı) filmini heyecanla beklediğimi daha önce başka bir yazıda duyurmuştum. Başrol oyuncusu olduğunu bildiğimiz Matt Damon’ın film setinden ilk görüntüleri yakın zamanda Empire Magazine’de yayınlandı ve ben de paylaşmak istedim.

Marslı

Ülkemizde filmin 27 Kasım’da gösterime gireceğini de biliyoruz.

Marslı

Senaryo Andy Weir’in çok okunan romanından uyarlanmış. Yazar, romanını basmayı kabul etmeyen yayınevlerine inat, eserini önce kendi sitesinde ücretsiz okumaya açmış ve ilgi büyüyünce de Amazon’da en düşük ücretten satılmasına razı olmuş.

Nolan’ın Yıldızlararası (Interstellar) filminde de rol alan Matt Damon ve Jessica Chastain (sevemediğim Murph karakteriyle) tekrar birlikte bu bilimkurgudalar. Bu filmle gezegende tek başına bırakılan astronot imajı Damon’a yapışacak. Fimde rol alan diğer oyuncular da Kate Mara, Michael Peña, Kristen Wiig, Chiwetel Ejiofor, Jeff Daniels, Mackenzie Davis, Sean Bean, Donald Glover, ve Naomi Scott olacaklarmış. Fragmanı için de sabırsızlanıyorum.

İşte O Film

  • Marslı

    Marslı

    Mars'a yapılan görev ziyareti sırasında çıkan fırtına sonucu astronot Mark Watney öldü sanılarak ekip tarafından gezegende bırakılır. Watney acımasız şartlarda yetersiz teçcizatla Mars'ta tek başına hayatta kalıp dünyaya yaşadığının sinyalini vermek için çabalar. Detaylar

Yazar

Door Bell (@doorbell)

gece gece nedir bu ses? komşunun kapı zili!

YORUMLAR