Ant Man

Marvel-Ant-Man

Ant-Man (Karınca Adam) hakkındaki yabancı yorumları okudum da kötü eleştiride bulunmak Marvel hastalarını hiçe saymak gibi falan sayılmış adeta. Yapmayın etmeyin Marvel’ciler, güzel miydi bu film? Ben de Marvel severim, tüm serilerini de severek izledim ama böyle bir karaktere kesinlikle hiç gerek yoktu. Marvel’in yıllardır devam ettirdiği o seriye biraz daha heyecan getirmek adına Ant Man’ı yapmışlar ve diğer filmleri biraz daha geç zamana erteleyerek beklentiyi yükseltmişler bence. Diğer filmlerde karakterin nasıl bir şey olacağını bilmezken bu filmde o kadar bariz bir şekilde filmin ilk saniyesinden ne olacağını, nasıl olacağını biliyorsun ki filmin hiç tadı kalmıyor. Adı üstünde Ant Man, bu adam bir karınca kadar küçük bir karakter olacak.

ant-man-karinca-adam

Filmin içerisine Avengers falan katarak biraz yukarı çekmeye çalışmışlar ama bence o da olmamış. Tek hoşuma giden nokta karıncaları ve diğer böcekleri de işin içine katarak kurguyu çok güzel yapmışlar, onun dışında da pek sevdiğim bir noktası yoktu açıkcası. Marvel’in filmleri her zaman güzel olacak diye bir şey yok ama izlemek istiyorsanız sırf Marvel adı hatrına izleyin derim. Thor, Iron Man gibi falan üst düzey bir beklentiyle izlemeyin filmi, o kadar kaliteli bir yapım değil. 2018 yılında Ant Man’ın ikinci filminin de yayınlanacağını söyleyeyim de ona göre bir beklentiyle izleyin.

Kaynak: http://herenkeskin.com/ant-man/

İşte O Film

 • Ant-Man

  Ant-Man

  Marvel Sinematik Evreninin sıradaki oluşumu Yenilmezlerin kurucu üyelerinden birini Marvel Stüdyolarının Karınca Adam'ıyla ilk defa beyaz perdeye taşıyor. Küçültürken gücü arttıran çarpıcı bir yetenekle donatılmış usta hırsız Scott Lang içindeki kahramanı kucaklayıp akıl hocası Dr. Hank Pym'in muhteşem Karınca Adam kostümünün ardındaki sırrı yeni neslin büyük tehditlerinden korumasına yardım etmek zorundadır. Aşılmaz gibi görünen engellere karşı, Pym ve Lang dünyayı kurtaracak bir soygun planlayıp üstesinden gelmelidir. Detaylar

Yazar

herenkeskin (@herenkeskin)

YORUMLAR

 1. bingeren (@bingeren)

  Bu filmlerin olayı zaten birşeylerin hatrına izlemek. Eğer film iyi çıkarsa seyrederkenki kerizlik hissi gidiyor, iyi oluyor.

  3
 2. ahmet (@ahmet)

  Bir wolverine değil ama iyi film bence.

 3. Memet Erkuş (@memet-erkus)

  marvelin iyi flimlerinden biri, izlenir :)

  1