Momentum aksiyonseverler için birebir

Momentum

John Wick yazımda bahsettiğim gibi, soğukkanlı ajan filmlerine bayılıyorum. Adam takım elbisesini çekiyor, eline bir tane tabanca alıyor ve tüm filmi tek başına götürüyor, Momentum da işte tam öyle bir film. Ama bu sefer işler biraz karışık.

momentum-

Benim sevdiğim tipteki karakter kötü adam rolünde. Başrolleri benim çok fazla denk geldiğim isimler değiller ama oyunculukları – özellikle benim karakterin – oldukça iyiydi. Şimdi böyle dediğim için filmi açıp bakanlar başrollerinde Morgan Freeman‘ı görecekler ama Morgan sadece 5-6 sahnede oynuyor ve bir senatör rolünde. Zaten işleri karıştıran da o. Film çok hızlı, aksiyonlu başladı, hatta ilk başta ben ne olup bittiğini anlamadım bile ama bir yerden sonra tüm taşlar tek tek yerine oturdu ve filmin mükemmelliyetçiliğini ordan sonra anlamaya başladım. Zaten sonu da oldukça güzeldi.

momentum-0

Filmin içerisinde bol bol aksiyon var, aksiyonseverler için güzel bir film. Beni kendine çeken ise biraz gizem ve yapılan planların çok güzel şekilde işleyişiydi, ha tabi bir de benim adamım var :) Şimdi 1-2 bir şey yazmam gerek ama tamamen spoiler’a gireceği için yazamıyorum. Onları yazamadığım için de yazı oldukça değişik bir hal aldı :) Momentum çok güzel film arkadaşlar, benim ilerde tekrar izleyeceğim bir film diyebilirim. İkinci filminin de çıkacağını filmin sonunda anlıyorsunuz. Yeni filmi vizyondayken izlemek istiyorum. IMDB saçmalığı da filme 5.5 vermiş ama yine de siz bilirsiniz, ben izleyin derim.

Alıntı: http://herenkeskin.com/momentum/

İşte O Film

 • Momentum

  Momentum

  Alex, gizemli bir hırsızdır ve eski ortağı tarafından son bir soygun için ikna edilir. Ancak bu soygunun sadece elmaslardan ibaret olmadığını farkeder. Alex, o soygun arkasındaki yalanları ortaya çıkarmalıdır ve onu bir hedef haline getiren erkeklerin ardındaki sırları keşfetmelidir. Detaylar

Yazar

herenkeskin (@herenkeskin)

YORUMLAR

 1. nazmi (@nazmi)

  john wick’i sevmiştim. bunu da seyredicem.

  3
 2. Serenay (@serenay)

  Ben de merak ettim, iyi aksiyon her zaman lazım.

  2
 3. bugrayazar (@bugrayazar)

  izlenecekler listeme aldım.teşekkürler. bu devirde güzel aksiyon film bulmak bayağı zorlaştı.