2016 yılında bizi bekleyen 10 yeni dizi

Dijital platformların da kendi yapımları ile devreye girmesiyle son iki yıldır çok kaliteli diziler çekilmeye başlandı. 2016 da dizilerle dopdolu bir yıl olacak. Bilim-kurgu ve çizgi roman dünyası çoğunluklu olmak üzere yeni yılda bizi bekleyen 10 yeni diziye bir göz atmak ister misiniz?

Westworld: Ed Harris ve Anthony Hopkins gibi ünlü oyuncular ve Jonathan Nolan gibi de bir senarist/yapımcıya sahip dizi merakla bekleniyor.

westworld

Billions: Çekişmeli New York finans dünyasından iki karşı tarafı canlandıracak aktörler politik bir ortamda güç savaşı nedir ve nasıl olur gösterecekler.

billions

Preacher: Daha önce 4 kez beyazperdeye uyarlanmak istenmiş ama başarılı olunamamış çizgi roman karakteri Preacher da şansını dizide deneyecek.

preacher

Outcast: The Walking Dead’in yaratıcısının Outcast adlı çizgi romanı ilk sayısı yayınlanır yayınlanmaz yapımcılar tarafından kapılmış. Süper güçlerini kabullenemeyen bir karakterle bu yeni dizi bizi bekliyor.

outcast

Dr. Ken: Community dizisinden ve Hangover film serisinden tanıdığımız aktör gerçek hayatta da bir doktor. Mesleğini yaptığı yıllardan biriktirdiği traji-komik malzemeleri dizisinde topluca izletmeyi hedefliyor.

dr.ken

The X-Files: Açıklanamayan olaylarla örülü gerilimin tadı yeniden başlıyor. Senaristler değişmiş olsa da konsept ve oyuncular aynı.

the-x-files

Outsiders: Dağlık ormanlık yerlerde geçecek heyecan dolu bir dizi olacağı düşünülüyor.

Outsiders

Legends of Tomorrow: DC’de son zamanlardaki süper kahraman dizilerine yenisini ekleyecek, hem de bir dolu kahramanla.

legends-of-tomorrow

Second Chance: Öldükten sonra başka bir vücut ile yaşama döndürülen bir polis memuru, bir mühendis ve bir milyarderin hikayesi olan bu dizinin adı aslında Frankenstein olarak belirlenmiş. Buldukları üçüncü isimde şimdilik karar kılınmış gibi görünüyor ama yine de ne olur ne olmaz, bu isimde bir dizi bulamazsanız yapımcıların kararsızlığı.

second-chance--

Luke Cage: Jessica Jones’un havalı ve dayanıklı süper güçlü kahraman arkadaşı Luke Cage ile tanışmıştık. Netflix, Daredevil ve Jessica Jones’dan sonra seçtiği yeni Marvel projesini Nisan ayında sunmaya hazırlanıyor.

cage-jones-

 

Yazar

Door Bell (@doorbell)

gece gece nedir bu ses? komşunun kapı zili!

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Dr.Ken’den yana şansımı deneyeceğim.

  2
 2. Melis (@melis)

  Ünlü filmin yeniden yapımı hem de HBO’dan geliyor, Westworld için çok heyecanlandım.

  2
 3. Serenay (@serenay)

  Luke Cage’i Jessica Jones ve Daredevil efsanelerine katılacakmış,çok mutlu oldum. Teşekkürler @doorbell

  2
 4. Tevhide Beyza DOĞAN (@kacakgelin)

  Marvel her yapımını iyi yapiyor tipik bir marvelciyim aslinda lakin dc’yi de bir dolu kahraman projesine şans vericem bakalım.

  7
  • Tevhide Beyza DOĞAN (@kacakgelin)

   @kacakgelin bak iyi halt etmişim keşke vermeseydim. bildiğin ayranı bilmediğin yoğurda niye değişiyosam hala marvel

   2
 5. ahmet (@ahmet)

  westworld ve x-files heyecanlandirdi

 6. semih bey (@semih)

  Westworld nerede kaldi?

  1
 7. nazmi (@nazmi)

  westworld, x-files ve billions derim

  1