Zoolander 2’de Penelope Cruz da var Kim Kardashian da

Zoolander

Ben Stiller’ın en sevdiğim filmidir Zoolander. Temiz kalpli, iyi niyetli ve kafası dış görünüşten başka birşeylere çalışmayan erkek manken rolünü (Derek Zoolander) çok iyi canlandırmıştı.

Zoolander-Hansel

Yine kendisi gibi görünüş manyağı Owen Wilson’ın oynadığı (Hansel) manken karakteriyle çok hoş, eğlenceli bir film çıkmıştı ortaya.

Zoolander

Yönetmenliğini de Ben Stiller’ın üstlendiği Zoolander 2 adlı devam filminde, ilk Zoolander filminin ironisi ve sevimli şapşallığını görmeyi kendi adıma çok istiyorum. Aradan geçen 15 yıl Derek ve Hansel’de hiç değişiklik yapmamış sanki. Hala çok bakımlı, fit ve havalılar.

zoolander-2

Aslında yeni filmde başrolde Ben Stiller’a Penelope Cruz da eşlik ediyor. Ağlak dramlarda oynamaktan bunalan Penelope’nin komedi filminde oynama arzusu da Zoolander 2 ile gerçekleşiyor.

zoolander-2

Olivia Munn, Benedict Cumberbatch ve Kristen Wiig’in yanı sıra Justin Bieber, Miley Cyrus, Kanye ve Kim Kardashian West gibi ünlüler (umarım hafif de olsa bir alaycılık içerecek) de konuk oyuncu olarak filmde görülecekler.

İşte O Film

 • Zoolander 2

  Zoolander 2

  Rakip firmaların reklam yüzleri olmaya başlayan erkek modellerimiz Derek ve Hansel acımasız bir savaşın ortasında kalırlar. Detaylar

Yazar

aysesel (@aysesel)

Kahvem sütsüz lütfen. Hayır hayır şeker de istemiyorum.

YORUMLAR

 1. semih bey (@semih)

  Komik birseyler izlemeye ihtiyacim var

  3
 2. Arzu (@arzu)

  Eğlenceli bişeyler arıyordum. Zoolander 1’le başlayayım.

  3
 3. jerry co (@jerry)

  Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı gayet iyi film. Ben Stiller’ın en iyisi olabilir hatta.

  4