Fight club ve onun gibi ters köşe filmleri sevenler için en iyisi bu

Fight club filmini izlemeyen yoktur herhalde ve filmdeki inanılmaz ters köşe sürprizler ile izleyiciyi dumur ederek etkisi altında bırakmıştı.ve benim düşünceme göre bu film dünyanın en büyük ters köşeleriyle sizi inanılmaz etkileyecek.bana göre bu konuda en iyisi.tam filmde olacak şeyi tahmin ettiğinize o kadar emin olduğunuz an sizi yine ters köşeye yatıracak.
  Filmin Konusuna gelirsek çok fazla anlatmadan.Film bilişim dünyasındaki hackerların erişebildiği noktaları ve hayatımızın artık her yerinde bunun olduğunu anlatıyor ve bu konuda çok iyi olan bir kaç grup arasındaki çekişmeyi gösteriyor.kesinlikle bir an bile sıkılmadan izleyeceksiniz.

İşte O Film

 • Ben Kimim?

  Ben Kimim?

  Almanya’da stüdyo filmlerini geride bırakarak gişede rekorlar kıran ve ABD remake haklarını Warner Bros’un satın aldığı “BEN KİMİM? / WHO AM I”, dünyanın en çok aranan hacker’ı haline gelen bir bilgisayar dehasının macerasını anlatıyor. 25 yaşında asosyal bir bilgisayar korsanı olan Benjamin, çevrimiçi aktiviteleriyle karizmatik hacker Max’in dikkatini çeker ve onun CLAY adlı hacker grubuna katılır. Gizli tuttukları kimlikleriyle CLAY öyle iyi işler ki, Alman Gizli Servisi ve Europol peşlerine düşer. Bunlar yetmiyormuş gibi karanlık bir hacker grubu da onları tehlikeli bir rakip olarak görecek ve peşlerine düşecektir. Bol sürprizli hikâyesi, aksiyon ve şaşırtmacalarla dolu hızlı kurgusuyla Sihirbazlar Çetesi, Olağan Şüpheliler, Dövüş Kulübü gibi filmlere benzetilen “BEN KİMİM?”in yönetmenlik koltuğunda ise, Variety dergisinin “Gelecek Vaat Eden 10 Yönetmen” listesine aldığı ve şimdilerde Hollywood’a transfer olan Baran bo Odar bulunuyor. Detaylar

Yazar

quiaudetvincit (@quiaudetvincit)

filmolog

YORUMLAR

 1. cantanaydi (@ctanaydi)

  Bu filmi izledikten sonra; olacakları tahmin etmeye çalışma alışkanlığımı bıraktım, o derece ters köşeye yatırmıştı :)

  1
 2. Arzu (@arzu)

  Çok merak ettim !

 3. semih bey (@semih)

  Bu film bayagi iyiydi.

  2
 4. İnci (@inci-ozturk)

  Beğendiğim hacker konulu filmlerden..

  2