Mükemmel kurgusuyla kelebek etkisi

Benim için daima ayrı yeri olan mükemmel bir film.Özellikle kurgusu açısından gerçekten orjinal. İzlerken büyük keyif alacağınız ve sıkılmadan bitireceğiniz bu filmde aslında hayatınızdaki bazı yanlış kararları düşüneceksiniz.Film size hayatınızdaki küçük bir kararın aslında hayatınıza ne kadar büyük bir etkisi olacağını mükemmel bir şekilde gösteriyor.adından daha büyük bir etki olduğu kesin.
 Filmin konusuna gelirsek yazdığınız günlüğü okurken keşke o zaman farklı bir karar alsaydım dediğiniz anıya sizi geri götürseydi ne yapardınız ? Peki seçiminizi değiştirdikten sonra aynı zamana döndüğünüzde hayatınızdaki büyük değişiklik ile yeni seçiminizin aslında diğerinden daha kötü olduğunu görseydiniz? işte filmde tam da bunu görücez.Ashton Kucther mükemmel oyunculuğuyla bize bunu göstermiş.Şiddetle tavsiye ettiğim bir film.
 Filmin 2. ve 3. serisi çıktı ancak ben ilk film kadar iyi olduklarını düşünmüyorum. iyi seyirler.

İşte O Film

  • Kelebek Etkisi

    Kelebek Etkisi

    Zorlu bir çocukluk geçiren genç bir adam zaman içinde geçmişe yolculuk yapabildiğini ve olayları değiştirebildiğini keşfeder. Ama yaptığı değişikliklerin beklemediği yan etkileri olur. Detaylar

Yazar

quiaudetvincit (@quiaudetvincit)

filmolog

YORUMLAR