Bu kadın tam bir erkek !

Kafa dağıtmak için keyifli bir seyirlik arıyorsanız ve romantik komedi tarzındaki filmleri seviyorsanız size henüz izlediğim 500 Days of Summer‘ı öneririm.

 ”This is not a love story, it’s a story about love.”

Film bu cümleyle başlıyor. Aşka inanmayan ve ilişkiler hakkında erkekler gibi düşünüp, erkekler gibi konuşan bir kadınla, onu aşka inandırmaya çalışan bir adamın, harika soundtracklerle örülü 500 gününü konu alıyor. Neyse ki o 500 günü kronolojik sırayla işlemiyor ve bir sondan bir baştan giderek merakı sürekli körüklüyor. Böyleyken nasıl böyle oldu diye son ana kadar da kendisini izletiyor.

Bu ilişkinin adını koymalıyız, biz neyiz?” diyen kişi bu kez bir erkek :)

Herşeyi bozmasak. İyi gidiyoruz böyle.” cevabını verense bir kadın :)

Kızmaya hiç hakkımız yok, çünkü kadın ilişkinin en başından itibaren oldukça dürüst davranıyor. Ama yine de işte o bank sahnesinde harlı harlı köpürüveriyor insan..

Bu keyifli seyirliğin üstüne bile bir akşamı dolduracak tartışma üretebilirsiniz, tam arkadaş ortamlık & mısırlık & buz gibi biralık bir senaryo ;)

 

 

İşte O Film

  • Aşkın (500) Günü

    Aşkın (500) Günü

    Gerçek aşkın varolmadığına inanan genç bir kadın ve ona aşık olan genç bir adamın hikayesi bu alışılmadık türdeki romantik komedi filminde. Detaylar

Yazar

Hazal (@hazal)

Aynı şeyleri izliyoruz, farklı şeyler görüyoruz.

YORUMLAR

  1. Arzu (@arzu)

    Eğlenceliydi :)

    1