Ash vs Evil Dead

Ash vs Evil Dead fragman izle FRAGMAN
27 6 8
 • Ash vs Evil Dead

  Filmin kahramanı Ash (Bruce Campbell) şeytanlarla büyük bir mücadele içerisine girer ve ölülerin kitabını yakarak, güneşin de doğması ile şeytanları yok eder. Şeytanların elinden tek kurtulan Ash'tır. Kabusun bittiğini zannederek kulübeden dışarı çıkar fakat iblis hala Ash'ın peşindedir. Klasik korku filmi Evil Dead (Kötü Ruh) serisinin uzun zamandır beklenen devamı niteliğinde, kara komedi televizyon dizisi. Ash Williams (Bruce Campbell) Evil Dead teröründen 30 yıl boyunca kaçmasına rağmen testeresini eline alarak şeytan avlama macerasına devam edecektir. Şeytan "Deadite" tüm insanlığa veba gibi bulaşmış, insanlığı yok etmekle tehdit etmektedir. Ash insanlığın tek umudu haline gelir ve nihayet şeytanlarla yüzleşmek zorunda kalır.

  Oyuncular: Bruce Campbell, Jill Marie Jones, Ray Santiago

  Tür: Aksiyon, Komedi, Korku

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Gorath (@gorath)

  Gençlik yıllarımızın kabusu diyebileceğimiz ilk filmin direk devamı olarak karşımıza çıkan yapımdan çok da bir beklentim olmamasına karşın beni şaşırtarak yıllar öncenin kara mizahla yoğrulmuş korkularını tekrar evimize getirdi diyebilirim.

  3
 2. jerry co (@jerry)

  @gorath Henüz seyredemedim ama filmin hatrına seyredilir diyordum. Yorumunuzu okumak ekstra gaz verdi. Pazar bitmeden ilk bölümü seyretmeyi kafaya koydum.

  1
 3. Gorath (@gorath)

  @jerry ikinci bölümüde henüz izledim. Çekim açıları, anlatımı, kara mizahı ve kanlı içeriği ile izlenmesi gereken bir dizi yapmış Starz. Sadece geçmişin hatrına izlenmekten kendini kurtaracak kalitede olmuş diyebilirim.

  2
 4. Gorath (@gorath)

  İlk bölümden sonra bölüm uzunluklarının 25 dakikaya düştüğünüde belirtmekte fayda var. 45 dakikanın 15 dakikasını uzatmaktansa 25 dakikalık temiz hikaue izletmek daha iyi bir tercih gibi geldi şu noktada… umarım kaliteyi bozmadan devam ederler.

 5. nazmi (@nazmi)

  Acaip gerzek ve guzel. Izleyin.

  2
 6. Aykut Elieyioğlu (@aykut-elieyioglu)

  Bu filmin dizisi de varmiymis ??

 7. suat oscar (@suat-kaptan)

  @aykut-elieyioglu bir taraftan sacma sapan ama garip bicimde izlettiriyor kendini. filmin yarattigi acaip atmosferi, efektleri de korumuslar bayagi.

 8. Aykut Elieyioğlu (@aykut-elieyioglu)

  Filmi dediğin gibi saçma ama izletiyor. Akıllı telefonlar için defans oyunu da var filmle bire bir örtüşüyor. Ama dizisinden bi haberim