Mad Men

Mad Men fragman izle FRAGMAN
47 1 9
 • Mad Men

  The Sopranos dizisinin yaratıcısı tarafından yazılan Amerikan televizyon dizisinde 1960lı yıllarda bir reklam ajansı etrafında ülkede ve sektörde yaşananları ve değişimleri anlatıyor.

  Oyuncular: Jon Hamm, Elisabeth Moss, Vincent Kartheiser, January Jones

  Tür: Dram

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Oya (@oya)

  Dizi yeni başladığı zamanlarda Simpsons’da bu parodiyi yaptıklarında çok hoşuma gitmişti. Alternatif fragman olarak kullanılabilir: https://www.youtube.com/watch?v=193HrGxexXY


  3

 2. Sesilpir (@sesilpir)

  Mad Men benim dogumumdan bu yana en iyi senaryolandigini dusundugum ikinci dizi oldu. Benim gibi endustriel psikoloji mezunu ve/ya sosyoloji/kollektif dusunce meraklisi iseniz, izlemenizi tavsiye ederim. Double thumbs up!

  3
 3. Arzu (@arzu)

  – Darmadağın oluyoruz. Çünkü önce önümüze çıkan her şeyi istiyoruz, sonra da eskiden sahip olduklarımızı arıyoruz. (Mad Men)

  1
 4. ilker (@ilker)

  @sesilpir seyretmeye başladım :) ilk dizi hangisiydi?

 5. Sesilpir (@sesilpir)

  @ilker Ally McBeal. :) 90’lar teknolojisi bugunku kadar cekici degil ama senaryo oldukca cekici ve eglenceliydi bence?

  2
 6. Sesilpir (@sesilpir)

  @arzu Thumb up to the quote.

  1
 7. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Mad Men geç keşfettiğim ama gerçekten çok iyi senaryosu olan bir dizi. düzenli takip edemedim ama. Ally McBeal’a da bayılırdım ben ya. Bulsam da izlesem keşke :)@sesilpir

  2
 8. bingeren (@bingeren)

  @mel-ankolik @sesilpir ben de geç keşfettim. reklamcılığı bilmem ama işletme okuyan ya da müşteriyle yüzyüze olan herkesin seyretmesi gerekli.

  3