Narcos

Narcos fragman izle FRAGMAN
3 113 2 13
 • Narcos

  Kolombiya'nın uyuşturucu çetesi patronu ünlü Pablo Escobar'ın cinayet ve suç dolu hayatının hikayeleştirildiği Netflix dizisi 1980li yıllarda geçiyor. Escobar'ın uyuşturucu trafiğinden elde ettiği gelirle sağladığı yükselişini ve ülkenin adalet sistemi ve polis teşkilatları üzerindeki etkisini engelleyemeyen Kolombiya hükümeti Amerikalılarla yardımlaşmak zorunda kalıyor.

  Oyuncular: Wagner Moura, Maurice Compte, Boyd Holbrook, Pedro Pascal, Raul Mendez, Juan Pablo Raba

  Tür: Polisiye, Dram

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Melis (@melis)

  Başrolündeki oyuncu Escobar canisini sevdirecek kadar sevimli

  2
 2. Güneş (@gunesya)

  30 sene öncesinin Kolombiya’sında günümüz Türkiye’sinin güç savaşlarını ve iktidar hırsıni gördüm resmen. Benzerlikler ürkütücü

  8
 3. Güneş (@gunesya)

  1. Sezonu az önce bitirdim ve ilk yaptığım ikinci sezonun yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmak oldu. Neyseki 2. Sezon onayını almış ama henüz yayınlanma tarihi belli değil, 2016 içinde bizamanmış…

  3
 4. heseye (@heseye)

  Şiddetle tavsiye ediyorum. Her nekadar “aynı yemeği kaç kere ısıtıp önümüze koyacaklar daha?” mentalitesi ile seyretmeye başlasam da ilk bölümünü görür görmez binge watch ettiğim nadir dizilerden. Çok akıcı, süper görseller, ve gerçek hikyaye çok parale

  4
 5. Erdem (@erdem-gunay)

  @melis Escobar özellikle Medellin’de kendini çok sevdirmiş bir “halk kahramanı”. Entourage’ın film versiyonunda Escobar dövmeli bir karakter bile vardı. 2. sezonu beklemek istemeyenler ESPN’in The Two Escobars belgeselini izleyebilir.

  2
 6. Melis (@melis)

  @erdem-gunay Cok tesekkurler! Pazar gunu icin harika bir seyirlik onerdin. Narcos’a ozenen ve yakin zamanda yakalanan El Capo icin de benzer kalitede, mumkunse Netflix yapimi bir seri bekliyorum.

 7. Oya (@oya)

  ve sonunda ikinci sezon baslar!

  6
  • cihanoz (@cihanoz)

   @oya seyretmeyen kalmasin, super!!!!

   2
 8. Arzu (@arzu)

  Yeni sezonun sonunu biliyorum, yazayım mı 😄

  1
 9. aysesel (@aysesel)

  Duşta şarkı söyleyen Escobar! Gülsem mi ağlasam mı bilemedim ama çok etkileyici sahnelerden biriydi.

  2
 10. Oya (@oya)

  Wagner Moura, Escobar rolü için yeni öğrendiği bir dilde ve aldığı kilolarla muhteşem bir oyunculuk çıkarıyor. Etkisinden çıkamıyorum, herkese Patroonn! diyesim geliyor.

  4
 11. cantanaydi (@ctanaydi)

  Sonuçta bir biyografi değil ama gerçek kişi ve olaylardan yola çıkıldığı düşünülecek olursa, senaryo oluşturulurken daha kapsamlı bir araştırma yapılabilirmiş. Escobar’ın oğlu da fikri sorulduğunda senaryodaki tutarsızlıkları dile getirmişti zaten.

  1
 12. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Henüz 1. sezonu bitirmek üzereyim ama bomba gibi bir dizi! Anlatıcı ile devam etmesi mükemmel bir akıcılık sağlamış, arada görünen gerçek kareler ise dikkatinizi daha bir çekiyor. Ve @gunesya çok haklı.. Benzerlikler daima şaşırtıyor!?!

  4