River

River fragman izle FRAGMAN
1 15 3 10
 • River

  John River akli dengesi çok kırılgan olan zeki bir polistir. Çözmeye çalıştığı cinayetlerin kurbanları hayatının bir parçası olur.

  Oyuncular: Stellan Skarsgård, Nicola Walker, Lesley Manville

  Tür: Polisiye, Dram

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Stellan Skarsgard’ın karizmatik oyunculuğu insanı ekrana kilitliyor, çok başarılı bir polisiye dizi. Ailece izlenir. Güzel bir pazar akşamı sineması tadında.

  4
 2. metover (@metover)

  Dizi fimlerle kıyaslandığında, filmler ne kadar da kısa kalıyor. Bu yüzden nitelikli bir dizi izlemek, film izlemekten daha keyifli.

  6
 3. Hazal (@hazal)

  Tüm detaylara girme şansı oluyor, dizler bu yüzden daha çok kitabımsı. Fena bi dizi izleyicisi sayılmam, bu da gayet güzel bir polisiye. Tüm günümü verip pişman olmadığım 6 bölüm..

  6
 4. metover (@metover)

  Daha uzun bir serüven yaşamanın tadı başka oluyor, gün boyu ya da günler süren bir serüven… Shogun diye bir dizi vardı,yanılmıyorsam 11 saat, 11 bölümdü, akşam başlayıp, öteki gün bitirmiştim…

  1
 5. aysesel (@aysesel)

  ingiliz polisiyeleri hayal kırıklığına uğratmıyor.

  4
 6. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  @arzu dizi fobini yendin mi sonunda? :) Beğeni oyu attım yanlışlıkla, gerçekte listeme attım, uzağım bir süredir, neler neler kaçırıyorum kimbilir… :(

  1
  • Arzu (@arzu)

   @mel-ankolik özledik yorumlarını :) evet şaka maka hızlı başladım valla dizilere

   1
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @arzu Sherlock izle, How i met your mother izle, True detective izle, Mr. Robot izle… ;) Dur ben de heyecan yaptım, döneceğim aranıza az biraz düzene sokayım kendimi :)

   2
  • Arzu (@arzu)

   @mel-ankolik hepsini koydum sıraya, tamamdır :) sensiz eksik kalıyor, bugüne kadar yorumlarınla çok orjinal filmler keşfettim , bekleniyorsun.

   1
 7. Kemik kadın (@kemikkadin)

  ilk 5 dakikadan sonra içine çekiyor, başarılı bi dizi.

  1