Shameless

Shameless fragman izle FRAGMAN
2 37 2 7
 • Shameless

  Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) ise sahtekar, alkolik, ve utanmaz bir babadır. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

  Oyuncular: Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky

  Tür: Komedi

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. benizzzz (@benizzzz)

  Tüm sezonları bitirmeniz 3 gününüzü alicak başından kalkamazsiniz :)

  3
 2. Tala Özel (@tala-elif-ozel)

  Ailece izlenecek bir dizi olmamakla birlikte güzel bir dizi. Sürekleyici bir senaryosu var. Samimi , şaşırtıcı ve kim ne derse desin izlemeye değer;)

  6
 3. Lin (@aylin-kaya-oner)

  Harika bir dizi, sistemi eleştiren sarkastik bir yaklaşımı var. Karakterleri işleyişi muazzam. Hemen hemen hepsiyle empati kurabiliyorsunuz. Sarsan bir komedi. Bazen yürek yakıyor bazen çılgın. İzlenmeli.

  3
 4. Kemik kadın (@kemikkadin)

  Çok sıkı dizidir. Sansürsüz yayınlanma şansı olmadığından, sansürle içi tümüyle boşalacağından, tv kanallarında yayınlanması olanaksız yapımlardan. Süper ya, daha da kaçırmayın derim!

  1
 5. Kemik kadın (@kemikkadin)

  ”- İnsanların sevmesinin bir sebebi var. İyi hissettiriyor.”

  2
 6. Mehmet Sahin (@memzy)

  yeni bölümü bekliyorum. realist bi dizi. beni çeken de o. bi de o ailenin bir bireyi gibi hissettirmesi.

  3
 7. Daphne (@daphne)

  Bu dizi için “realist rezillik “gibi bir kalıp bile az gelir. İzlediğim en iyi dizilerin başında geliyor.3. sezonda bir nefes alıp bekledim.Tüketmemek için yavaş yavaş sindire sindire izleyeceğim :) “bu kadarı da fazla1” demeden izleyin bence .

  3