True Detective

True Detective fragman izle FRAGMAN
1 65 3 13
 • True Detective

  Başrollerde Matthew McConaughey ve Woody Harrelson. Alışık olunmayan polisler, edebi bir senaryo, muhteşem görüntüler ve bir polisiye gerilim dizisi True Detective.

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Güneş (@gunesya)

  Biraz ağır akıyor gibi görünse de özellikle sergilenen oyunculukla oldukça etkileyici, sinema tadında bir dizi. Takipçileri ikinci sezonu yayınlandıysa / yayınlandığında bana da haber verirlerse sevinirim ;)

  1
 2. ilker (@ilker)

  2. Sezon fragmani cikmis bugun :)

 3. Güneş (@gunesya)

  aaiiiyyyy! çok heyecanlı! :) ilk sezonu gözden geçirmeye başliim hemen, malum bi dünya zaman geçti, ne neydi unutucam nerdeyse :P başlama zamanıyla ilgili bilgi var mı fragmanda?

  1
 4. Oya (@oya)

  İşte O Film’de sayenizde keşfettiğim sürükleyici dizi, oyuncuların performansı çok etkileyici. Matthew McConaughey’in aksanına bir kez daha büyülenmiş gibi takıldım. 2. sezon başlangıcına kadar bölümleri hızlı tüketmemeye çabalayacağım.

  1
 5. Serenay (@serenay)

  Keyifle izliyorum bu diziyi. İkinci sezon da başladı ne mutlu ki :)

  1
 6. Zfrzkn (@zfrzkn)

  Bu diziyi ben de sevmiştim ama ne olur bana dizi önermeyin. Bağımlılığa yakınlığım var :))).

  1
 7. Güneş (@gunesya)

  kaç bölüm oldu ikinci sezon?

 8. Zfrzkn (@zfrzkn)

  Sanırım sadece 1 bölüm oldu daha ve ben de maalesef izledim. Saracak bırakmayacak yine …

  1
 9. Güneş (@gunesya)

  ahahaha “maalesef izledim” e koptum.. bende de ödev etkisi yapıyo diziler, uff çok şey var izlemem gereken moduna giriyorum bikaç dizi sonra :)

  4
 10. Oya (@oya)

  Dizinin 2.sezon oyuncuları Colin Farrell ve Vince Vaughn’u Jimmy Fallon’da izleyince iyi bir ikili olduklarını düşündüm. Umarım bu diziye de yansır ilerleyen bölümlerde. https://www.youtube.com/watch?v=LWS5bz2LGuE


  1