Winners & Loosers

Winners & Loosers fragman izle FRAGMAN
3 1 3
 • Winners & Loosers

  Okul yıllarında “kaybedenler kulübü”nün birer üyesi olan dört kız arkadaşın hayatları, 10 yıl sonra kazandıkları loto ile tamamen değişmek üzere… Birbirinden artık iyice uzaklaşmış, bambaşka hayatlar süren dört lise arkadaşı Sophie, Frances, Jenny ve Rebecca'nın yolları liselerinin mezuniyet partisinde yeniden kesişecek ve dörtlü laf olsun diye loto oynayıp büyük ikramiyeyi kazanacak. Artık; kazanmanın gerçekten ne anlama geldiğini, elde ettikleri ödülün kendilerine mutluluk getirip getirmeyeceğini deneyimlemekle meşgul olacak bu kadınlar sizce hayatlarındaki bu hızlı değişimle baş edebilecekler mi?

  Oyuncular: Melissa Bergland, Virginia Gay, Melanie Vallejo

  Tür: Komedi, Dram

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Henüz 1 bölüm izledim, dizlerle aram olmadığından o da tesadüfiydi ve hangi sezon-kaçıncı bölüm kısmı muamma :) Eğlenceli dobra bir diziye benziyor, ilişkiler ve kadın odaklı. Samimiyetini sevdim.

  1
 2. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Aynen @arzu. Bir yerlerde gözüme ilişti ve bakıverdim az buçuk, benzer şeyleri düşündüm. Senin aksine ben izlediğim dizilere titizlikle bağlandığım için ve pek tarzım da olmadığı için devam etmeyi düşünmedim. :)

  1
 3. Arzu (@arzu)

  @mel-ankolik Dün bir bölümünü 5 dakika gördüm ve aynı şeyi düşündüm, devam etmeyeceğim.

  1