Aşk Geliyorum Demez

Aşk Geliyorum Demez fragman izle FRAGMAN
305 263 4
 • Aşk Geliyorum Demez

  Aşk Geliyorum Demez filmi, Mahmutpaşa’da bir han esnafının hikayesini anlatır. Ali (Tolgahan Sayışman) handaki esnaflardan İsmail'in (Zeki Alasya) oğludur. Yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Gözde (Bergüzar Korel) ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır.Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali’den Gözde’yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister. Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.

  Yönetmen: Murat Şeker

  Tür: Komedi

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. solsoledo (@solsoledo)

  Romantik Türk filmlerinin diğer türdeki (korku, macera vs.) yerli yapımlardan çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum, ki bu da büyük ihtimalle Yeşilçam geleneğinden kaynaklanıyor. Aşk Geliyorum Demez ise bence bunun güzel örneklerinden biri.

  1
 2. Arzu (@arzu)

  Yine Tolgahan Sayışman’ın oynadığı ‘Aşk Tutulması’ daha samimiydi. Bergüzar’ın oyunculuğu yapaylaştırıyor filmleri.

  1
 3. Aylaksultan (@oznur-gurpinar-efe)

  çok başarısız, ne derinlik ne incelik ne mizah ne gizem ne aşk ne hayat filmde hiçbir şey yok. Zaman kaybı tamamını izlemeye tahammül edemedim zaten

  1
 4. ironiKarga (@ironikarga)

  Bence de bir zorlayış var bu türde denemelerin genelinde. Artık durup aklı başında senaryo odaklı işler yapılsa bıktırıcı olmaya başladı! ..

  1