Aşk Zamanı

Aşk Zamanı fragman izle FRAGMAN
1 19 5 8
 • Aşk Zamanı

  1962 yılının Hong Kong'u... Yerel bir gazetenin yazı işleri müdürü olan Chau ve eşi, Şangaylıların yaşadığı bir apartmana taşınırlar. Chau, taşınma gününde burada yeni kapı komşusu Li-Chun ile tanışır. Her ikisinin de eşlerinin yardımı olmaksızın eşya taşıyor olmaları ilginç bir tesadüftür. Li-Chun ve Chau, eşlerinin işte oldukları zamanı birlikte geçirmeye ve gitgide daha iyi arkadaş olmaya başlarlar. İkisinin eşleri arasında bir ilişki olduğunu ve aldatıldıklarını farkettiklerinde aşk hayatlarını yeniden gözden geçirmeye ve birbirlerine destek almaya başlarlar. Kendilerine yapılan aynı hatayı tekrar etmek istemedikleri için de birbirlerine olan ilgilerini bastırmak için anlaşırlar.

  Yönetmen: Kar-wai Wong

  Tür: Dram, Romantik

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Melis (@melis)

  Bakmaya doyamadığım, renkleri ve kompozisyonları hipnotize eden sahnelerle dolu en sevdiğim aşk filmi. 14 Şubat bahanesiyle bir daha izlenir.

  6
 2. Zfrzkn (@zfrzkn)

  Muhteşem bir film. Ağlatmıştı beni hatırlıyorum.

  5
 3. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  İzledim. En çok dikkatimi çeken şey zerafetti bu filmde. Her şey öyle naif, öyle zarif, öyle dokunaklıydı ki.. Sigaranın dumanı, çiçek desenli muhteşem elbiseler, o minik pembe terlikler…

  6
 4. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Aşk böyle bir şey dedirtiyor yeniden, sessiz, dilsiz… Bir tapınağın duvarına incelikle fısıldanan, üzeri çamurla kapatılıp sonsuza dek saklanan bir sırdı aşk…

  6
 5. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Müziği şahane bu arada. Boş Ev’de olduğu gibi, defalarca çalıyor aynı melodi, sarıp sarmalıyor..

  3
 6. Emek Var (@emek-var)

  şaahaane !!

  2
 7. aysesel (@aysesel)

  Büyüleyici!

  1
 8. Arzu (@arzu)

  keşke izlemeyi bu kadar erteleyerek beklentimi yükseltmeseydim, belki daha çok sevme şansım olurdu.etkilenemedim, çekim tarzı hariç.

  1