Başlangıç

Başlangıç fragman izle FRAGMAN
2 125 4 11
 • Başlangıç

  Zihniniz suç mahali. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği her şeye mal olmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkânsız “başlangıç”ı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır. Olay yeri ise zihniniz.

  Yönetmen: Christopher Nolan

  Tür: Aksiyon ve Macera

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Ruhum sıkıldı , tamamlayamadım. Rüya nerde başlıyor, nerde gerçekler .. çok yorucuydu.

  1
 2. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Klasik bir Nolan işte @arzu. Ben de başladığımı hatırlıyorum ama bitirdim mi emin değilim. Ne aklımda, ne unutmuşum, tuhaf bir filmdi yine. Yoruculuk ve anlaşılmazlık temel özelliği diye düşünmeye başladım. Nolan filmleri bana ulaşamıyor maalesef :(

  1
 3. Arzu (@arzu)

  Bazen filmler sona ulaşınca, iyi ki izlemişim dedirtiyor, ama zorla da izlenmiyor. Kasmak istemedim bu kez.

  1
 4. Arzu (@arzu)

  Following çok sevdiğim bi Nolan filmi @solsoledo . yaratıcı-sıradışı-şaşırtıcı !

  1
 5. Melis (@melis)

  @solsoledo Inception vizyona girdiğinde ilk seansına sabırsızlıkla gittiğim ve de çok severek izlediğim bir film. Following’i seyretmemiştim, yazınız merak ettirdi, hemen izleme listeme alıyorum. Çok teşekkürler!

  1
 6. Aykut Elieyioğlu (@aykut-elieyioglu)

  şu senaryoyu yazan hayal gücünün elini öperim. :-.)

  5
 7. Tala Özel (@tala-elif-ozel)

  Kurgusu iyi olan bir film fakat biraz karmaşık gelebilir bazılarınıza, izleyin derim ben ;)

  5
 8. Lin (@aylin-kaya-oner)

  ‘Uyurken fark etmeden bütünüyle bir dünya yaratabilme deneyimi’ demiş Nolan abimiz filmi hakkında. Doğrudur :) Memento ve Prestige’den sonra sarsıcı diğer bir yapıt. İzlenmeli.

  3
 9. GKHNGRR (@gkhngrr)

  Odaklanmayı gerektiren bir filmdi. Keyifle izlemiştim, bence kesinlikle izlenmeli…

  2
 10. İnci (@inci-ozturk)

  Nolan filmlerini seviyorum. Sakin bir ortamda, zihin uyanıkken izlemek gerek sanırım. Arada dikkatimin dağıldığı anlar olsa da ben Inception’ı sevdim. Di Caprio da seviyorum bu arada. :)

  1