Ben Kimim?

Ben Kimim? fragman izle FRAGMAN
27 5
 • Ben Kimim?

  Almanya’da stüdyo filmlerini geride bırakarak gişede rekorlar kıran ve ABD remake haklarını Warner Bros’un satın aldığı “BEN KİMİM? / WHO AM I”, dünyanın en çok aranan hacker’ı haline gelen bir bilgisayar dehasının macerasını anlatıyor. 25 yaşında asosyal bir bilgisayar korsanı olan Benjamin, çevrimiçi aktiviteleriyle karizmatik hacker Max’in dikkatini çeker ve onun CLAY adlı hacker grubuna katılır. Gizli tuttukları kimlikleriyle CLAY öyle iyi işler ki, Alman Gizli Servisi ve Europol peşlerine düşer. Bunlar yetmiyormuş gibi karanlık bir hacker grubu da onları tehlikeli bir rakip olarak görecek ve peşlerine düşecektir. Bol sürprizli hikâyesi, aksiyon ve şaşırtmacalarla dolu hızlı kurgusuyla Sihirbazlar Çetesi, Olağan Şüpheliler, Dövüş Kulübü gibi filmlere benzetilen “BEN KİMİM?”in yönetmenlik koltuğunda ise, Variety dergisinin “Gelecek Vaat Eden 10 Yönetmen” listesine aldığı ve şimdilerde Hollywood’a transfer olan Baran bo Odar bulunuyor.

  Yönetmen: Baran bo Odar

  Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. suat oscar (@suat-kaptan)

  Madem onerildi, seyredelim bakalim :)

 2. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Sağlam film

  1
 3. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Fazlaca beğeni almış ama fazla yorum yok.. Yine de meraktayım, hacker filmlerini seviyorum, aldım listeye :)

  1
 4. solsoledo (@solsoledo)

  Çok iyi filmdir, senaryosu zeka ürünüdür. Finale doğru Fight Club numarası yapıp, finalde Altıncı His’se bağlar :) Seyredin derim kısaca…

  3
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @solsoledo İzledim, gerçekten güzel bir hacker filmi. Aksiyon sevenlere şiddetle tavsiye edilir. Fight Club’a selam çakması da ayrıca güzeldi ;)

   2