Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikayesi

Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikayesi fragman izle FRAGMAN
9 1 5
 • Bilek Kesenler: Bir Aşk Hikayesi

  Desiree ve Zia yeni ayrılmış bir çifttir. Zia, ayrılığın yaşattığı acıya dayanamadığı için intihar eder. Ancak öldükten sonra kendisini sadece intihar edenlerin bulunduğu bir evrende bulur. Acıları da olduğu gibi yanındadır. Tek aşkı Desiree'nin de intihar ettiğini öğrenen Zia, bir şarkıcı ve otostopçuyu da yanına alarak sıradışı bir yolculuğa çıkar. Son derece melankolik ve kasvetli olan bu dünyada, Desiree'yi yeniden bulabilmek mümkün olacak mıdır?

  Yönetmen: Goran Dukic

  Tür: Komedi, Dram, Fantastik

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Tom Waits’in şahane şarkısıyla başlayan,Tom Waits’i sürpriz şekilde oyuncu kadrosunda buldurtan,naif&fantastik bir film.Akabinde gelen Gogol Bordello şarkılarıyla tam kalbimden vurmuşluğu var.Tom Waits ve Gogol hayranı yönetmenden kötü film çıkmaz efeni

  2
 2. Arzu (@arzu)

  İntihar etmeden önce evini temizlemek,kendisinden sonra devam edecek hayat içinde iyi hatırlanma isteği mi ki?Film intihara özendirir mi-İntihar mevzusu bu denli sempatik işlenmeli mi?dedirtebilir.Ama bence tam tersi,yaşama isteği veren, pozitif bir film.

 3. bingeren (@bingeren)

  oha, bu nasıl bir film adı ya?

  1
 4. Arzu (@arzu)

  @bingeren ben işteofilm’i bu yüzden sevdim; önyargıyla izlemediğim bir çok filmin aslında izlenmesi gerektiğini okudukça :) mutlak izlenmesi gerek demiyorum, ama izleyeni de pişman etmeyecek güzellikte.

  2