Bir Rüya İçin Ağıt

 • Bir Rüya İçin Ağıt

  Darren Aronofsky çok övgü alan ilk filmi Pi'nin ardından, terk edilmiş kumsalları ve unutulmuş ihtişamıyla Coney Adası, Brooklyn'de geçen bu cesur ve duygu yüklü filmle karşımıza çıkıyor. Ünlü yazar Hubert Selby Jr.'ın romanından uyarlanan öykü, yalnız dul anne (Akademi ödüllü Ellen Burstyn), oğlu Harry (Jared Leto), onun güzel kız arkadaşı (Jennifer Connelly) ve en iyi dostu Tyrone'un (Marlon Wayans) hayatlarını birbirine bağlıyor. BİR RÜYA İÇİN AĞIT farklı mutluluk hayalleri peşindeki dört insanın hipnotize edici masalı. Her şey paramparça olmaya başladığında bile, vazgeçmeyi reddediyorlar, rüyalarının peşinde hızla bir kabusun içine düşüyorlar.

  Yönetmen: Darren Aronofsky

  Tür: Aksiyon ve Macera

2 136 9 22
Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. suat oscar (@suat-kaptan)

  muhtesem bir filmdir. muhakkak seyredilmelidir.

  8
  • jerry co (@jerry)

   @suat-kaptan kesinlikle

   1
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @suat-kaptan katılıyorum size..

   2
  • nazmi (@nazmi)

   @mel-ankolik tavsiyeye gec yetiştim. çok iyi film, vuruyor insana, ses getiriyor

   2
  • ahmet (@ahmet)

   @suat-kaptan geldim buldum şimdi izleme zamanı, bakalım ne kadar muhteşem :)

 2. Tuba Yıldırım (@tuba-yildirim)

  Kabus gibi hayatlar

  1
 3. metover (@metover)

  Bu filmi sonuna dek izleyemedim bile; Nerdeyse izdivaç programları, yitik insanlar ve her şeyin satılık olduğu günümüzün kabusu gibiydi! Jennifer Connelly özel biri bence ilk “Bir Zamanlar Amerika” filminde görmüştüm; tüm masumiyeti ve sevimliliğiyle…

  2
 4. metover (@metover)

  Site yönetiminden bir ricam var: Lütfen şu karakter sınırlamasını bir parça daha esnetseniz? İfade etmek istediğim şey hep yarım ve eksik. …Ve ancak Jennifer Connelly doğru seçimler yapmadı, doğru projelerde oynamadı bence.

  • İşte O Film (@isteofilm)

   @metover Sizler için en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz, yeni özellikler eklerken güncellemeler de yapıyoruz. Fikriniz bizim için çok kıymetli. Mutlaka dikkate alacağız. Teşekkürler.

   1
 5. metover (@metover)

  Sözlerim kaybolup gitmedi, ulaştı size; ilginiz için teşekkür ederim…

 6. Arzu (@arzu)

  17. dakikada daraldım, ama o kadar gaz verdiniz ki sonuna kadar sabredeceğim !

  1
 7. Arzu (@arzu)

  Kamu spotu gibi film.

  4
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @arzu İzleyeli uzun zaman oldu, beni çok rahatsız ettiğini hatırlıyorum, ama zaten böylesi bir konu da rahatsız edici olmalıydı.. Unutulmamış filmlerden olmayı başarmış yine de. Yeniden izlesem ne derim bilemiyorum, beğenmediğim bile oluyor bazen.

   1
  • Arzu (@arzu)

   @mel-ankolik neler olacağını baştan kestirebiliyor olmak ve ders verir niteliği sıktı beni. Çok açıktan vurmayan filmler daha bana göre.

   1
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @arzu Çok geçmişte izlediklerimi yeniden izlemek gerek diye düşünüyorum. Kitapların da ikinci okumada bıraktıkları bambaşka olabiliyor gerçekten. Değişip geliştiğimizin kanıtı da bu sanırım :)

   2
  • semih bey (@semih)

   @mel-ankolik @arzu Güzel bir nokta. Çok komikti diye tavsiye ettiğim bir filmi arkadaşlarla 10. dakikasında bırakmıştık. 10 küsur yıl önce seyrettiğimde komik gelmişti, ne yapim dedim :)

   4
  • Arzu (@arzu)

   @semih :)))))

  • Arzu (@arzu)

   @mel-ankolik geçmişte hiçbirşey anlamadığım filme bugün bayılabiliyorum, çok severek okuduğum kitap anlamsız gelebiliyor. Çok haklısın, değişiyoruz.Evrim gibi.

   1
  • halilkubilay (@halilkubilay)

   @mel-ankolik milletin aksine ben de çok basit yalın ve bazı yerleri gereksiz buldum beğenmedim.

   2
 8. Memet Erkuş (@memet-erkus)

  Bu flim daha çok televizyonun insan üzerindeki etkilerini anlatıyor , flim akış olarak çok iyi , özellikle müzikleri her an her yerden duyacakmışşınız gibi geliyor , bu flim izlenilmeli ve bir hayatın nasıl çöküşe doğru gidildiği görülmeli.

  3
 9. ironiKarga (@ironikarga)

  Yönetmen filmleri sıralamasında ilk 10′ a koyduğum filmlerdendir. Aronofsky sineması sıkıntılıdır evet! @arzu “Kamu Spotu” benzetmeme katılıyorum haklısın evet hatta ben Kültür Bakanı olsam bu filmi liselerde zorunlu olarak izletirdim ..

  2
 10. ironiKarga (@ironikarga)

  * benzetmene

  1