Büyük Açık

Büyük Açık fragman izle FRAGMAN
1 29 3 6
 • Büyük Açık

  Sektör dışından dört kişi büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı şeyi, ekonominin küresel çöküşünü gördüğünde akıllarına bir fikir gelmişti: Büyük Açık. Cesur yatırımları, onları her şeyi ve herkesi sorgulamalarının gerektiği modern bankacılığın karanlık, hassas noktasına götürmüştü.

  Yönetmen: Adam Mckay

  Tür: Dram

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Melis (@melis)

  Short ve bet nedir, nasıl işliyor gibi bir iki çok basit finansal olayı bilmek epey işe yarıyor filmi izlerken. Sıkıcı olabileceğini düşündüğüm terimler ve ayrıntılar ise rahatsız etmedi filmin belgeselimsi kurgusunda. Christian Bale mükemmeldi!

  1
 2. bingeren (@bingeren)

  Halk nasil aptal yerine konur, nasil somurulur, sistem ne kadar haydut olabilir. Olaylarin gercek olmasi ironik bicimde hikayeyi daha da inanilmaz kiliyor.

  2
 3. Erdem (@erdem-gunay)

  Bile bile ödenemeyecek kredileri paket yapıp birbirlerine satmışlar. Hikaye ve karakterler gerçek olunca, filmden çok yarı belgesel izliyorsunuz, filmden sonra hızımı alamayıp Youtube’da Bale’in oynadığı Michael Burry ile yapılmış röportajları da izledi

  8
 4. Arzu (@arzu)

  fantastiklerden ziyade gerçeklik payı olan senaryolar daha çok ilgimi çekiyor, bu akşam izlemeliyim o zaman @erdem-gunay , teşekkürler :) hatta röportajları da

 5. cesu (@ceren-su)

  Detaylari takip etmek zordu, belgesel gozuyle izledim.

 6. semih bey (@semih)

  @melis nihayet izledim. Amerikalarda böyle oluyorsa başka yerlerde neler oluyordur dedirtti. Bale abi de hakikaten döktürmüş çok acayip bir rolde.

  2