Caché

Caché fragman izle FRAGMAN
1 9 1 6
 • Caché

  Karısıyla birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süren Georges, bir televizyon kanalında çalışmaktadır. Bu sıradan yaşamı bir gün kim tarafından gönderildiği belli olmayan bir paketle kabusa dönmek üzeredir. Paketten çıkan kaset Georges ve ailesinin gizlice çekilen görüntülerinden oluşmaktadır. Ardı arkası kesilmeyen bu paketler zamanla daha da gizemli hale gelmeye başlar, Georges'u geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakırlar.

  Yönetmen: Michael Haneke

  Tür: Dram, Gizem, Gerilim

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Zfrzkn (@zfrzkn)

  2005 Haneke yapımı, Juliette Binoche ve Daniel Auteui’in göz doldurduğu Cache 2000’ler de yapılmış gizem-gerilim filmlerinin iyi örneklerinde biri. İzlemeyen kalmasın.

  2
 2. Zfrzkn (@zfrzkn)

  Haneke bir röportajında “bir yabancı kapımı çalsa ve sizin ihtiyacınızdan daha çok odanız var birinde ben kalmak istiyorum” dese ne diyebilirim diye soruyor kendi kendine. Bu filmde de böyle orta sınıfın korunaklı hayatına dışarıdan bir şey giriyor.

  3
  • Melis (@melis)

   @zfrzkn Gerilmekten çok korkuyor olsam da izleme listeme alıyorum, yorumunuz merak uyandırdı.

  • Zfrzkn (@zfrzkn)

   @melis O kadar korkutucu bir film değil. Aslında kapıyı çalan Yabancı, evsiz biri yani yatacak yere ihtiyacı var sadece. Haneke’ yi sevmemin nedenlerinin başında izleyiciye güzel sorular ve çelişkiler bırakması geliyor.

   3
 3. Arzu (@arzu)

  “Böyle karanlık filmler yaptığına göre şu Haneke nasıl bir adamdır merakı sinir ediyor beni, bence normalim” Haneke

  1
 4. Aylaksultan (@oznur-gurpinar-efe)

  Yönetmenin filmleri çoğu kişiye durağan ve manasız gelebilir, fakat sıradanlığın da gizemli olabildiğini ve insan psikolojisi üzerine muhteşem gözlemleri beni çok etkiliyor. Sizde anlamsız diyaloglardan sıkılıyorsanız film size de iyi gelebilir.

  1