Çılgın Aptal Aşk

 • Çılgın Aptal Aşk

  Steve Carell ve Ryan Gosling; kırklı yaşlarında, güzel evi, mükemmel çocukları ve lise aşkı olan eşi Emily ile (Julianne Moore) süregelen mutlu evliliği ile örnek bir aile babası olan Cal Weaver'ın (Carell) hikayesinde buluşuyor. Eşinin onu aldattığını ve boşanmak istediğini öğrenince Cal'ın kusursuz hayatı bir anda altüst olur. Yıllardır flört işlerinden uzak kalmış Cal, gayet beceriksiz olduğu bu konuda çaresiz durumdayken yakışıklı çapkın Jacob Palmer (Gosling) ona yardım eli uzatır. Jacob, birlikte takıldıkları süre içinde; kadınlarla flört, erkeksi içkiler ve kişisel stil gibi birkaç konuda Cal'a yol gösterecektir. Fakat Cal'ı baştan yaratma çabalarının tümüne rağmen, Cal başladığı noktaya dönmeye devam etmektedir.

  Yönetmen: Glenn Ficarra, John Requa

  Tür: Komedi

6 4
Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Çok keyifliydi, güzel bir haftasonu seyirliğiydi.

  3
 2. İnci (@inci-ozturk)

  Filmin Afişi kafa karıştırsa da çok keyifli, maceralı bir aile filmiydi diye hatırlıyorum. Epey oldu izleyeli. Steve Carell kalp.

  3
 3. Hazal (@hazal)

  İzlememişim ! Bu cumartesinin sineması yapayım.

  2
 4. Hazal (@hazal)

  Genelde bu tarz filmlere önyargılıyım, konuyu da hemen çözüp, dönüp duran benzer diyaloglarda boğulurum. Çok klasik bir film beklerken hayli başka türlü oldu, çok eğlendik izlerken.

  1