Cinnet

Cinnet fragman izle FRAGMAN
1 25 7
 • Cinnet

  Küçük bir oğulları olan evli bir çift, Colorado’nun dağlarının yükseklerinde bir tatil oteline bakmak üzere işe alınırlar. Bunun sonucu olarak uzun kış boyunca otelde kendilerinden başka kimse olmayacaktır. Otelin müdürü onları, 1970 kışında gerçekleşen bir trajediden ötürü işi kabul etmemeleri konusunda uyarır. Stephen King’in kitabından beyaz perdeye uyarlanmıştır.

  Yönetmen: Stanley Kubrick

  Tür: Korku

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  kabul ediyorum oyuncuların ifadeleri gayet ürkünçtü,kadın oyuncu gayet iyi çıldırdı,müziği gayet temiz gerdi..ama kubrick’le bağdaştıramadığım bir senaryoydu, eğlencelikti, hayal kırıklığıydı,düşünsel bir olayı yoktu.üzgünüm Cinnet, İşteofilm değilsin..

 2. Zfrzkn (@zfrzkn)

  Kubrick’in en popüler filmlerinden biri. türünde yeni bir sayfa açmış obsesif sahneler ve kamera açılarıyla ekibe zor anlar yaşattığı kuşkusuz yönetmenimizin diğer filmlerinin yanında biraz daha seyirlik kaldığını düşünüyorum.

  2
 3. Arzu (@arzu)

  İşte şimdi merak sardı, devam filmi geliyormuş.Stephen King 2013’de devam romanını çıkarınca, akıl oyunlarının senaristi bu romana el atmış.Adı Doctor Sleep olacak olan filmin başrol oyuncusu Jack Nicholson’un filmdeki oğul karakteri olacakmış.Danny Lloyd

  3
 4. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Stephen King in yazdığı Stanley Kubrick in yönettiği Jack nicholson un canavarlaştığı film

  5
 5. Arzu (@arzu)

  bu filmi bir kez daha izlemek istiyorum, son bir kaç gündür sahneler durup dururken aklıma düşüyor ve bana ‘aslında çok şeyi ıskaladın’ diyor .. again please vakti

  3
  • İnci (@inci-ozturk)

   Ben de izlemeliyim ilk fırsatta..:) @arzu

   1
 6. Hazal (@hazal)

  Benzeri olmayan bir film. Adamın zihnindeki kocaman bir düşünce balonu.

  1