Çöplük

Çöplük fragman izle FRAGMAN
18 2 5
 • Çöplük

  Rio'da bir çöplükte çalışarak zor hayatlarını sürdüren üç çocuğun Brezilya'da büyük yolsuzlukları açığa çıkarabilecek sırların gizlendiği bir cüzdan bulmalarıyla başlayan bir macera. Andy Mulligan'ın ünlü romanından uyarlanan, Richard Curtis tarafından senaryosu uyarlanan ve usta yönetmen Stephen Daldry tarafından çekilen filmde doğru olanı yapabilmek için hayatlarını riske atan bu çocuklar kendilerine hayran bırakıyorlar.

  Yönetmen: Stephen Daldry

  Tür: Aksiyon ve Macera, Dram

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Oya (@oya)

  34. İstanbul Film Festivali’ndeki galasında yapımcısının da dediği gibi çocuk oyuncular şahanelerdi. Andy Mulligan’ın aynı isimli romanından uyarlanmış, okumak için can atıyorum.

  2
 2. Serenay (@serenay)

  Festivalde orjinal adı ‘Trash’ türkçe ‘Çöplük’ olarak kullanılmıştı, kafa karıştırmak için midir nedir ‘Umut Kırıntıları’ olarak çevirmişler yeniden.

  1
 3. Arzu (@arzu)

  “because it’s right” … bu filmi sevme sebebim.

  4
 4. Esra (@esra)

  doğru olanı yapmak çoğunlukla cesaret işidir.. filmdeki kovalama sahneleri çok iyi çekilmiş, özellikle çocuk oyuncular ve onların ilk deneyimi olduğu düşünülünce..gayet güzel bi film.

  2
 5. İnci (@inci-ozturk)

  Bu sitede keşfettiğim filmlerden.. Çok beğenerek, keyif, merak ve heyecanla izledim.. Çocukların olgunluğu, sağlam duruşları, inatçılıkları gerçekte yetişkinlerde bile ender rastlanan durumlardan.. Martin Sheen yine çok güzel bir roldeydi..

  3