Düşlerin Terzisi

Düşlerin Terzisi fragman izle FRAGMAN
23 1 18
 • Düşlerin Terzisi

  Tilly Dunnage (Kate Winslet) güzel, yetenekli ve sıra dışı bir kadındır. Vicdanında taşıdığı büyük bir yükle, annesi Molly’yi (Judy Davis) bulmak için doğduğu kasabaya döner. Tilly artık kasabada bir yabancı sayılmakta ve katil olarak suçlanmaktadır. Geçmişin yaraları ile döndüğü bu yerde Tilly’yi kasabalıya yaklaştıran şey Tilly´nin eşsiz terzilik yetenekleri olur. Acılar yerini kahkahalara bırakırken Tilly modacı kimliğiyle kasabanın kadınlarını adeta baştan yaratır. Bu arada geçmişini haksız bir şekilde karalayanlardan tatlı tatlı intikamını almaya başlayan Tilly kasabanın yakışıklısı Teddy’ye (Liam Hemsworth) kalbini kaptırınca bu aşkın ona tahmin edemeyeceği şeyler yaptıracağını görecektir.

  Yönetmen: Jocelyn Moorhouse

  Tür: Dram

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Serenay (@serenay)

  Kate Winslet kadar doğalı var mı oyuncuların arasında!? Umarım hikayede güzel çekilmiştir.

  3
 2. arvennnn (@arvennnn)

  Bugün seyrettim. Cok begendim. Favorim hugo weaving di. Adam her role oyle guzel adapte oluyor ki. Izlemeyenler izlesin 😉

  4
 3. Ceylan Yıldız (@mavi)

  e nasıl izliyoruz peki ?

  • Arzu (@arzu)

   @mavi ücretsiz yayınlanan filmler hariç diğerleri siteden izlenemiyor. bu soruyu site yönetimine sorduğumda zamanla o filmlerin artacağını söylediler.Anladığım kadarıyla korsan olmaması için emek veriyorlar :) ben burdaki film muhabbetlerine tav oldum :)

   2
  • Ceylan Yıldız (@mavi)

   @arzu Teşekkür ederim :))

   1
  • Arzu (@arzu)

   @mavi ;) hoşgeldin aramıza

   1
  • Ceylan Yıldız (@mavi)

   @arzu hoşbuldum :)) siz site yönetiminden misiniz ?

  • Arzu (@arzu)

   @mavi yo yo, ama tanıyorum ekibi.güzel bi ağ kuracaklarına inandığım insanlardı, bi baktım çok keyif alıyorum bu sitede.film seçmek çok zor,özellikle bize sunulan kadarıyla sınırlı kalmışsak.onlarla dünyam genişledi.farklı fikirlerle sentez yapıyorum.

   2
 4. Ceylan Yıldız (@mavi)

  Ben de sevdim burayı ama eksikler var . O yüzden sordum :) Mesela Frida,Tanrı Kent,Dogville,Şarküteri,Kayıp Kentin çocukları ,Tehlikeli Oyunlar,Yeraltı vb Kült filmler yok . Bunlar çok önemli filmler. Bir de kullanıcılar kendi bloglarını yazabilmeli bnce

  5
  • Arzu (@arzu)

   @mavi yazmak istersen bunu kolaylıkla sağlayacaklardır, mutlu olarak :) burda görüp ekleyeceklerdir o filmleri, ciddi vakit alıcı bi işmiş, o yüzden milyonlarca filme henüz yetişemiyorlar.tavsiye ettiğin filmler çok sağlam, takipçinim :)

   1
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @arzu lafı gelmişken tavsiyelerimi yazayım, kayıtlara geçsin. The Hunt, Das Leben der Anderen, Sunset Limited, American Beauty, 12 years a slave… Şiddetle tavsiye edeceğim ama sitede bulunmayan filmlerdir efenim :) Aklıma geldikçe yazıyorum ben ;)

   4
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @mavi Tavsiye ettiğiniz filmler çok iyi gerçekten. Sitede bulamadığımız çok güzel filmler var evet, yeni bir site için yetişmesi zor oluyordur diye düşünüyorum ben de. Tavsiyeleri dikkate aldıklarından ve en kısa zamanda ekleyeceklerinden emin olun. :)

   2
 5. Ceylan Yıldız (@mavi)

  :)

  1
 6. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Güçlünün ve kurnazın, zayıf ve saf olana eziyeti, ‘norm’lara uymayanın dışlanışı, hatta lanetlenişi! Yine de zeka ve yaratıcılığın kof ahlaki değerleri alt edişi. Duygudan duyguya atlatan, masalsı, renkleri ve müzikleriyle de büyüleyen bir filmdi.

  2
 7. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Ayrıca sigara bir kadına bu kadar mı yakışır! ( Bir de Marla Singer efsanesi vardır ya, en başta hatırlatmadı desem yalan olur! )

  3
 8. metover (@metover)

  Burun kıvırıyordum; izlemeliyim ama! Teşekkürler…