Evrim

Evrim fragman izle FRAGMAN
2 2 7
 • Evrim

  On yaşındaki Nicolas, yalnızca kadınların ve erkek çocuklarının barındığı bir adada annesiyle birlikte yaşamaktadır. Okyanusun kenarındaki bir hastanede tüm erkek çocuklara gizemli bir tedavi uygulanmaktadır. Bu tedaviyi ve etraflarında olanları sorgulamaya başlayan Nicolas, annesinin kendisine yalan söylediğini fark eder. Bir gece annesini sahile kadar takip eder ve gördükleri karşısında büyük bir şok yaşar. Ancak gördükleri, kabusun sadece başlangıcıdır. Çaresizce çırpındığı bu kabusun içinde ona uzanan el, hastanenin genç hemşirelerinden Stella olur…

  Yönetmen: Lucile Hadzihalilovic

  Tür: Korku, Gerilim, Dram

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. solsoledo (@solsoledo)

  Evrimle ilgili olarak şöyle bir yazı yazdım daha yenice ilgilenenler bakabilir :) http://fikrisinema.com/evrim-2/

  2
  • Arzu (@arzu)

   @solsoledo beklediğim cevaba ulaşamayınca, çocukluğumda bana verilen sözler tutulmadığında hissettiğim boşluğu hissediyorum, üzülüyorum.

   1
  • solsoledo (@solsoledo)

   @arzu evet, ama yönetmen/ler başta bize bu sözü vermiyor ki… Açıkçası ben seyirciyi sonunda öyle dangalakça bırakan filmleri seviyorum :) “ben sana hiçbir şey vaad etmedim ki” der gibi.

   1
  • Arzu (@arzu)

   @solsoledo aslında filmdeki tek bir kare veya etkileneceğim farklı bir diyalog , izlemiş olmam adına yetiyor..yine de sonucun çok belirsiz kalmasını sevemiyorum .

  • solsoledo (@solsoledo)

   @arzu etkileme açısından o tür kareler çok var filmde, çünkü şiirsel bir anlatıma sahip. Anlatım da benim filmde baktığım ilk şeydir…

   1
  • Arzu (@arzu)

   @solsoledo mutlaka izleyeceğim

   1
 2. İnci (@inci-ozturk)

  Mantık hataları dışında bir de amaçsız bir film olmuş.. Çok sıkıldım ikinci yarıda.. Çocuk oyuncunun iyi oyunculuğundan başka iyi bir şey bulamadım bu filmde..

  1