Gattaca

Gattaca fragman izle FRAGMAN
30 2 6
 • Gattaca

  Ethan Hawke, Uma Thurman, Alan Arkin ve Jude Law'un oynadığı bu sürükleyici bilim kurgu gerilim film, genetik mükemmeliyete kafayı takmış bir sisteme karşı başkaldırmaya cesaret eden bir adam hakkında. Hawke, Vincent rolünde. Vincent, bir "Geçersiz"dir ve Gattaca Uzay Şirketi ile uzaya gitme hedefi için genetik elit grubundan bir kişinin kimliğine bürünür. Ama görevinden bir hafta önce, bir cinayet yüzünden Vincent şüpheli durumuna düşer. Peşinde olan durmak bilmeyen bir dedektif ve aşık olduğu iş arkadaşının aldatmacasından şüphe duymaya başlamasıyla Vincent'ın hayali yavaş yavaş açığa çıkar.

  Yönetmen: Andrew Niccol

  Tür: Dram, Bilim-kurgu

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Mehmet R. (@mehmet-rauf)

  Çok iyi film. Ortamı, konusu, havası, suyu, başroldekilerin gençlik halleri velhasıl bir sürü sebepten seyredilmelidir.

  3
 2. Zfrzkn (@zfrzkn)

  İyi film ama bu da nedenini anla-ma-dığım şişirme filmlerden biri. Ana akım sinemanın iyi örneklerinden biri fakat kurduğu atmosfer,karakterlerin cılız özgürlük söylemlerinin destansı bir şekilde verilmesi +

  1
 3. Zfrzkn (@zfrzkn)

  büyülü hikayesinin dışına çıkışa bir sn. bile izin verilmemesi, Kahramanın yolculuğunda peşine takılmış koyun gibi hissettiğim (Bu da bir takım insanlara koyun diyenlere gelsin) ama aslında pek de bir önermesi olmayan başkarakter vs… Yine de izlemelik.

 4. Mehmet R. (@mehmet-rauf)

  @zfrzkn sen de haklısın abi :)

 5. Arzu (@arzu)

  Güzel bir konu yakalamış, iyi kurgulamış ama, böyle bi parmak sallayarak, hayat dersi veren hali var ki özünde, o beni gıcık etti. Bunu o kadar alenen yapmasa da azıcık gizleseydi daha çok sevebilirdim, o şey ‘kadercilik’ .

  1
 6. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Bilim kurgunun hası film bitene kadar adam artık hayaline kavuşsun diye bekledim

  5