Hitchcock

 • Hitchcock

  Oscar® Winners Anthony Hopkins (Actor, The Silence of the Lambs, 1991) and Helen Mirren (Actress, The Queen, 2006) are spellbinding in this provocative story about the making of one of cinema’s most iconic films. Plagued by both a reckless ego and nagging self-doubt, Hollywood legend Alfred Hitchcock (Hopkins) becomes obsessed with a grisly murder story that the studios won’t back. Determined, he risks his reputation, his home and even the love of his wife Alma (Mirren), as he sets out to make the film. Ultimately, Hitch wins Alma over, and the two collaborate to create an enduring masterpiece – Psycho.

  Yönetmen: Sacha Gervasi

  Tür: Dram

5 1 4
Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Tam bi biyografisini okumak isterdim bu filmden sonra. Hiç düşünemeyeceğim bir sürü garipliği varmış, gerçi garip olmayan insanlar üretken de olamıyorlar. Çünkü geri kalan herkes donuk bi karakterle birbirine benziyorlar.

 2. Arzu (@arzu)

  Sapık filminin çekim sürecinin arkasında Hitchcock’un sürpriz karakteri. Muhteşem bi film değil ama kendisini izletiyor, çünkü çocukluğumuzdan beri adını duyduğumuz, merak uyandıracak biri hakkında.

 3. Arzu (@arzu)

  Film dışı bir Hitchcock sözü size “Bir filmin uzunluğu,insan mesanesinin dayanıklılığı ile doğru orantılı olmalı” :))

  2
 4. Arzu (@arzu)

  Onu gerilim filmlerine yönelten şey muhtemelen çocukken yaramazlık yaptığında babasının polisten onun bir gece hücreye kapatılmasını istemesiyle başlamıştır,ne hasta despot aileler var şu dünyada.Ölene kadar da polislerden korkmuş.

  1