İçimdeki Ses

İçimdeki Ses fragman izle FRAGMAN
1 19 2 5
 • İçimdeki Ses

  Selim 42 yaşında, yalnız yaşayan, içine kapanık bir senaryo yazarıdır. Selim hayatında yenilenme kararı almış, bu sebepten içkiyi bırakmış, spora başlamıştır. Gittiği spor salonunda yolu Ayşıl'la kesişir. Ayşıl genç, modern, güzeller güzeli bir kızdır. Ayşıl'dan etkilenen Selim, tanışmak için bir fırsat yaratmaya çalışırken koşu bandından düşüp şuurunu kaybeder. Hastanelik olan Selim'in gözlerini açtığında ilk karşılaştığı yüz, kazadan sonra onun yardımına koşan Ayşıl'dır.

  Yönetmen: Çağrı Bayrak

  Tür: Komedi

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Engin Günaydın ve Füsun Demirel sebebiyle güzel bi film olmuş, başkaları bu senaryoyu oynasaydı izlenebilirliği olur muydu bilmiyorum. Kafa dağıtmak için iyi bi seyirlik.

  1
 2. Hazal (@hazal)

  Şamatanın dozunu kaçırmadan iyi bi iş çıkarmışlar, kesinlikle oyuncular senaryonun çok üstünde.Çok doğru seçim yapmış yönetmen.Senaryo Engin Günaydın’a aitmiş bu arada.

  2
 3. Ali Öz (@ali-oz)

  cesur sahneleri olduğu konusunda hem fikirim…

 4. Ali Öz (@ali-oz)

  benim iç ses hala kıskanç… fesat be…:)

 5. Kemik kadın (@kemikkadin)

  Engin Günaydın ne yapsa güzel olur; bazen seyirliktir-bazen harikadır ama ortalamanın altına hiç inmedi. Bu filmi kız kardeşimle izlemiştik, aramızda nesil farkı var, o filme benden daha çok güldü ama ben de gayet keyifli vakit geçirmiştim.

  1