İçinde Yaşadığım Deri

 • İçinde Yaşadığım Deri

  Ünlü Yönetmen Pedro Almodóvar Korkunç, Seksi, Sizi Allak Bullak Edecek Bir Film! Antonio Banderas Performansı Ürkütücü!" Saygın plastik cerrahı Robert Ledgard, karısı araba kazasında yandıktan sonra, onu hayata döndürmek için yeni bir deri yaratmayla ilgili araştırmalar yapar. 12 yıllık çalışmasının sonunda her türlü darbeye karşı gerçek bir kalkan gibi olan dayanıklı bir deri elde eder. Bunca yıl çalışma ve deney sonucu, çalışmasını sonlandırabilmek için Robert'ın sadece üç şeye ihtiyacı vardır: Vicdanını kullanmamaya, suç ortağına ve adi bir serseriye...

  Yönetmen: Pedro Almodóvar

  Tür: Gerilim

3 53 2 9
Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. bugrayazar (@bugrayazar)

  izlenecekler listenize almanızı öneririm :)

  2
 2. Esra (@esra)

  Tavsiye için teşekkürler @oznur-gurpinar-efe , konusu ilgi çekici geldi ve yorumunuz da. Yarın akşam ne izlesem diye düşünürken hem de .

  3
  • Aylaksultan (@oznur-gurpinar-efe)

   @esra pişman olmayacaksınız😉

   1
 3. Oya (@oya)

  Almodovar’ın izlemediğim tek filmi bu, hep unutuyordum, şimdi hemen İzleme Listeme alıyorum.

  4
 4. Esra (@esra)

  Çok sarsıcı, şaşırtıcı bir film.İnsan bu kadar ince hesaplarla intikam alabilir mi? Başlayışıyla bitişinin uyandırdığı hissiyat arasında kocaman bir uçurum var. Çok iyi filmdi @oznur-gurpinar-efe, @bugrayazar, teşekkürler :) (+18)

  3
 5. Arzu (@arzu)

  Şaşırtan filmlerden, banderas’ın performansı zayıf kalsa da, daha iyisi olabilirdi desem de, kesinlikle seyredeğer garip bir senaryo. İntikam sınır tanımıyor.

  4
 6. arvennnn (@arvennnn)

  Fazla siradisi, sinir bozucu. Ama izledigim de degisik dedigim bir filmdi.

  2
  • nazmi (@nazmi)

   @arvennnn kesinlikle sinir bozucu.

   2
 7. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Az önce bitirdim, oldukça sıradışı bir senaryosu olduğu kesin, rahatsız edici olduğu da!! Duygularım karmakarışık oldu, kim mağdur, kim suçlu bilemedim izlerken… Garip bir tat bıraktı bende.. İzlenmeye değer mi, sanırım evet..

  6