İnşaat

İnşaat izle
İnşaat fragman izle FRAGMAN
25 1 2
 • İnşaat

  İNŞAAT filmi; hiç istemedikleri halde, kötü şans veya kader sonucu zoraki mezar kazıcılığı part time şeyhliğe soyunmak zorunda kalan ve bu yolla insanların ince sorunlarına çare bulan Ali (Emre Kınay) ve Sudi'nin (Şevket Çoruh) trajik komik hikayesini perdeye yansıtıyor. Ardı arkası kesilmeyen krizler ülkesinde, öldürmek için çok haklı sebepleri olduğuna inanan insanların,çok haklı cinayetleri sonunda, sahip oldukları cesetler İNŞAAT'ta buluşuyor. Ve herşey birbirine karışıyor. Masumiyet, suç, sevgi, nefret, intikam, bağışlama, ihanet arasındaki sınırlar yok oluyor. Ve herşey derme çatma bir İNŞAAT'ın üzerinde yığılıyor. Ali ve Sudi ise tam ortasında kazarak bir çıkış yolu arıyorlar. Ama kazdıkça daha da batıyorlar. Umutla umutsuzluk içinde, Nizamettin'in (Ahmet Mümtaz Taylan) baskısı altında, Nazife(Yeşim Büber) ve Ayşe'nin (Binnur Kaya) aşkı arasında, Yaşlı Kadın'ın (Suna Pekuysal) merakı peşinde, o yandan bu yana çaresizce sallanan Ali ve Sudi, birde gece gelenlerin hesaplaşmalarının ortasında kalınca işte o zaman..

  Yönetmen: Ömer Vargı

  Tür: Komedi, Polisiye

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  İlki izlediğim en orjinal Türk filmlerindendi diyebilirim. Çok sevmiştim ilk filmi. İkinciyi de bu nedenle izledim ama hayal kırıklığı oldu, reyting kaygısı ile ilkinin tekrarı olmuş izlenimi verdi bana… İlkini öneririm, ikinciye gerek yok :)

  4
 2. Arzu (@arzu)

  Noktasıyla virgülüyle katılıyorum söylediklerine @mel-ankolik . Aynı şeyleri hissetmişiz. Birinci çok farklı ve güzel, ikinciyle o güzelliği bozmayın ..

  1