İtirazım Var

İtirazım Var fragman izle FRAGMAN
3 40 4 7
 • İtirazım Var

  Selman Bulut, bir zamanlar antropolojiyle ilgilenmiş eski bir boksör, şimdilerdeyse bir camide görev yapan sıradışı bir imamdır. Bir gün camide namaz kıldırdığı sırada caminin içi silah sesleriyle yankılanır. İçeride bulunan kişilerden biri yere yığılır ve hayatını kaybeder. Olay yerine gelen polis ilk delilleri toplar ve araştırma süreci başlar. Selman Bulut bu olay sonrasında harekete geçer ve şüphelendiği kimi kişi ve durumların üzerinden davayı çözmeye karar verir. Her ipucu işleri beklemediği bir noktaya götürür ve olaylar gittikçe daha gizemli bir hal almaya başlar...

  Yönetmen: Onur Ünlü

  Tür: Polisiye, Komedi

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Melis (@melis)

  Onur Ünlü’nün bazı işlerini beğensem de bu film de olmayan bir şeyler vardı sanki.

 2. Arzu (@arzu)

  Serkan Keskin hangi filmde oynarsa o film izlenir.Hastasıyım,tuhaf bir havası var bu adamın,nasıl Şener Şen varsa izlenir o film diyordumsa,şimdi aynı garanticiliği Serkan Keskin için yapıyorum.İyi senaryo,güzel imam örneği,şaşırtıcı bir türk filmi !

  2
  • Mel-ankolik (@mel-ankolik)

   @arzu Türk filmlerine (her nedense!?!) sempati ile bakamıyorum başlangıçta, pek istekli olmuyorum, hasbel kader izliyorum ama başarısıyla beni şaşırtan çook sayıda Türk filmi olduğu da aşikar. Sen beğendiysen denemeye değer benim için :)

   1
  • Arzu (@arzu)

   @mel-ankolik en azından farklı bir senaryosu var, böyle imamlar olsa isteği var, sürprizler var. mutlaka daha iyi çekilebilirdi, ama keyifle izledim.

   1
 3. Olcey Vuruci (@olcey-vuruci)

  bu filmde olmayan hiçbirşey yok melis hanım size katılmıyorum.tabiri caizse on numara beş yıldız.

  1
 4. Volkan (@volkan-gonen)

  “geceyi aç geçirip sabahına kılıcını kuşanmayanın aklından şüphe ederim.” tüm eleştirilerimiz saklı kalmak koşulu ile mutlaka izlenmesi gereken bir yerli film.

  6
 5. Memet Erkuş (@memet-erkus)

  işte bu filime şapka çıkarılır ,neden mi ? çünkü bu zamanda müslümanlığı tamamen siyasi temeller üzerine oturtulmuş sisteme bir darbe niteliğindedir.

  4