Karanlık Şehir

Karanlık Şehir fragman izle FRAGMAN
2 38 2 8
 • Karanlık Şehir

  Ya bir sabah uyanıp her anınızın, her duygunuzun ve hayatınızda inandığınız her şeyin bir başkası tarafından üretilerek zihninize yerleştirilmiş olduğunu keşfederseniz ne olur? Bu olağanüstü düşündürücü kurgu bilim hikayesinde John Murdoch kendisi hakkında bildiği her şeyin yalan olduğunu anlıyor. Ve tek başına kendi amaçları doğrultusunda insanların zihinleriyle oynayanlarla mücadele ediyor.

  Yönetmen: Alex Proyas

  Tür: Bilim-kurgu

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. necdet (@necdet)

  Bu filmin bir sürü bilim-kurguya ilham vermesine rağmen popüler olmaması da ilginç bir şey yani

  3
 2. Oya (@oya)

  Bir sürü filmden de ilham almış galiba. Favorim, bilim-kurgu seven herkese tavsiye ederim, tekrar tekrar bile izlenebilir. @necdet bana ilginç gelen de ilhamdan fazlasının da olması. Çekimler bitince bütün set o zamanlar çekilecek Matrix’e satılmış.

  4
 3. Arzu (@arzu)

  Yaratıcı bir konusu varmış.Şimdi şunu düşünüyorum, yoksa türkiye de bir dark city mi?hepimiz gitmek istiyoruz ama nereye gideceğimizi bilmiyoruz.Ben koyu bir kahve içeyim, ancak kendime gelirim :)

  3
 4. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Soru güzel, sadece beynimiz ve anılarımız mı bizi ‘insan’ kılan şey? Yanlış yere mi bakıyoruz yoksa? Şehri şöyle bir ters çevirsek güneşe doğru, karanlıktan çıkar mıyız? İzleyin derim…

  2
 5. Arzu (@arzu)

  Farklı oluşu bile izlemeye değer kılıyor değil mi @mel-ankolik ? Samimiyetle sorguladığı bir mevzu var..

  1
 6. solsoledo (@solsoledo)

  Muhteşem bir film, benim bir numaramdır bu. Tam bir varoluşçu çizgide ilerleyen, biz kimiz sorusuna cevap arayan bir film. Bununla ilgili bir kitap hazırlığım var. Sahne sahne filmi incelemeyi planlıyorum. Defalarca seyretmişimdir bu filmi…

  7
 7. nazmi (@nazmi)

  @solsoledo hocam çok güçlü bir yorum yapmışsınız. muhakkak izlerim bunu şimdi.

  2
 8. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Bilim kurgu sevenlerin kesinlikle izlemesi gerekir

  4