Kocan Kadar Konuş Diriliş

Kocan Kadar Konuş Diriliş fragman izle FRAGMAN
19 14 10
 • Kocan Kadar Konuş Diriliş

  İlk filmde ailesi ve çevresinin evlilik baskılarıyla baş eden Efsun (Ezgi Mola) ikinci filmde aşık olduğu Sinan’a (Murat Yıldırım) kavuşuyor ama aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor. Efsun’un kendi kaotik ailesinden sonra bu defa Sinan’ın ailesi, özellikle de babaannesi Cavide Hanım’la uğraşması gerekiyor ve olaylar çığırından çıkıyor. Aşık olduğu adamla huzurlu bir beraberlik isterken türlü badireleri atlatıp bu hayaline kavuşabilecek midir? Herkesin onun yerine karar verdiği bir düğünü istiyor mudur sahiden?

  Yönetmen: Kıvanç Baruönü

  Tür: Komedi

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Sesilpir (@sesilpir)

  Var mi izleyen?

 2. Arzu (@arzu)

  İsmi çok itici, el süremedim.

  1
 3. Sesilpir (@sesilpir)

  Ben ilkini is, guc, politika, dunya dusunmek istemedigim bir aksam izledim, havami degistirecek kadar ‘citir cerez’di. Ezberden gidilmis, cok klasik ama bizim insan ezber seviyor biliyorsun. :) @arzu

  1
 4. Sesilpir (@sesilpir)

  Bu arada sanirsam isim icin ‘kocan varsa konus’ manasinda ‘kocan kadar konus’ demisler.

  1
 5. Aylaksultan (@oznur-gurpinar-efe)

  Kötü bir romantik komedi denemesi. Amerikan yapımı romantik komediler zaten bayılttı bu berbat akımı takip etmenin ne anlamı var?

  3
 6. Özlem Bayır (@theoz)

  Türkiye’deki komedi anlayışı Romantik Komedi ve Recep İvedik türlerinden öteye gitmiyor.Karşısında uyuyakaldığınızda sonunda ne oldu diye merak etmeyeceğiniz türden filmler..Bu filmin ilkinde güldüğüm sahneler oldu mu oldu evet kahkaha bile attım:))

  3
 7. Özlem Bayır (@theoz)

  Bir gece yarısı tv karşısında baygın bi haldeyken denk geldiğim”hadi izleyim” diye şans verdiğim bi filmdi.illaki izlemeliyim diye özel bir çabaya gerek olmayan filmler kategorisinde yine de;)Yine denk gelirsem şans veririm öylesi kayıp bir zamanımda:)

  3
 8. Arzu (@arzu)

  Nasıl olduysa ard arda 2 filmi de izledim, asla izlemem derken. Boş vakit için şirin bi seçenek, çerez filmlerden.

  1
 9. İnci (@inci-ozturk)

  İlk film fena değildi.. Entellektüel görünümlü bir gençkızın aşkı bulunca tam tersi bir karaktere dönüştüğünü görmüştük.. Ama ikinci film ise bana göre tamamen fuzuli masraf olmuş..

  1