Küçük Prens

Küçük Prens fragman izle FRAGMAN
2 41 21
 • Küçük Prens

  Antoine de Saint-Exupéry'in klasikleşmiş eseri, bütün dünyada milyonlarca hayrana sahip unutulmaz bir klasik olan Küçük Prens (Le Petit Prince). Kung Fu Panda’nın yönetmeni Mark Osborne’dan.

  Yönetmen: Mark Osborne

  Tür: Çocuk ve Aile, Animasyon

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Çok çok ,feci hem de merak ediyorum.

  3
 2. İnci (@inci-ozturk)

  Çok çok beğenerek izledim..<3

  3
  • Arzu (@arzu)

   @inci-ozturk o masal gözümde kutsal gibi değerli , bu yüzden cesaret edememiştim izlemeye. İzlerim artık :)

  • gaplan (@gaplan)

   @arzu çocukluğumdan beri en sevdigim hikayelerden birisidir. ve hatta artık aynı gözlügüm bile var. çocuk gibi sevindigim halimdir :)

   1
  • Arzu (@arzu)

   @gaplan :)) ben de dövmesini yaptıracaktım yılanın, meğer çok yaygınmış, caydım :)

  • gaplan (@gaplan)

   @arzu Şapkayı buldummm :) yakında bende olacak. bu sayede o hayalimdeki fotoğrafı da çekebileceğim :)

   2
  • Arzu (@arzu)

   @gaplan merakla bekliyorum fotoyu :)

 3. İnci (@inci-ozturk)

  Kitapağacı üyesiyim.. Topluluğumuzdan bazıları filmin kitapla örtüşmediğini düşünüyordu.. Ben uyarlamayı çok beğenmiştim.. Senaryo yazarlığı hocamızla bu konuda sohbet ettiğimizde filmlerin kitaplarla birebir aynı olması gerekmediğini öğrenmiştim.. @arzu

  3
  • Arzu (@arzu)

   @inci-ozturk ne harika bu :) bilen birilerinden hatta her filmi kendi yönetmen ve senaristinden dinleyebilsek çok güzel olurdu.Çerezler hariç her filmden sonra aklımda illa ki film ekibine sorulacak sorular kalıyor.

   1
  • Arzu (@arzu)

   @inci-ozturk ne kitabı filmiyle, ne de filmi kitabıyla değerlendirmemek gerekiyormuş aslında, bunu bir yerlerde okumuştum, ikisine de ayrı şans vermeliymiş.Ben hep birebirlik arıyordum.

   2
 4. İnci (@inci-ozturk)

  Bazı yapımlar öyle güzel sunuluyor ki perdeye.. Açıkçası ben kitabını çok da sevsem filme kaptırıyorum kendimi..:) ve bir filmi bu konudan anlayan birileriyle tartışmak keyifli doğrusu..

  3
 5. İnci (@inci-ozturk)

  Ankara’da yaşayanlar için bir öneride bulunmak istiyorum.. Her perşembe saat 19.00’da Konur 2 sokaktaki Sinetopya’ da ücretsiz film gösterileri yapılıyor.. Ufak bir odada projeksiyon ile.. Film sonunda da sohbet var.. Bilginize..

  4
  • Arzu (@arzu)

   @inci-ozturk biz de burda benzerini yapmaya çalışıyoruz , ama sohbet kısmını dolduramadık bir türlü. izleyen kaçışıyor, tutamıyoruz :) oralarda olsam kesin takılırdım, içim gitti :/

 6. Arzu (@arzu)

  @yasemin-akbiyik-demiray belki size uyar İnci Öztürk’ün haberdar ettiği bu film gösterimleri. Orda olsam beraber giderdik :)

 7. İnci (@inci-ozturk)

  Siz nerede yapıyorsunuz bu gösterimleri.. O şehirde yaşayan dostlara önermek isterim.. İmkan olsa da jetime atlayıp hepsini ben de izlesem..:) @arzu

  1
  • Arzu (@arzu)

   @inci-ozturk hatay’da bir kültür derneğimiz var, arkadaşların en randımanlı yapabildiği aktivite sinema gösterimleri oldu.

 8. İnci (@inci-ozturk)

  Oo çok güzel..:) Belki bir gün yolum düşer.. @arzu

  1
  • Arzu (@arzu)

   @inci-ozturk bekleriz ;) keşke içini sizin ekip gibi doldurabilseydik, buralarda zor..

 9. gaplan (@gaplan)

  şu afişteki şapkadan bulabilirsem tam oradaki ihtiyar gibi oldum güzel bir kare çıkarabiliriz gibi geliyor :) (fotoğraf sever gözüyle bir kare )

  3
 10. cantanaydi (@ctanaydi)

  Kitabı çocukluğumda o kadar özeldir ki, filmi izlemeye korkuyorum. Onun yerine, içimde bir sıkıntı hissettiğim her an kitabını tekrar tekrar okuyorum. Cesaretimi toplayabilirsem filmi de seyrederim belki.

  3
  • Arzu (@arzu)

   @ctanaydi ben de cesaret edemiyorum..

   1