Leviathan

Leviathan fragman izle FRAGMAN
1 21 3 7
 • Leviathan

  Araba tamirciliği yaparak geçimini sağlayan Kolya, eşi ve çocuğuyla birlikte mütevazı bir yaşam sürmektedir. Hayatı, bir gün şehrin Belediye Başkanı’nın, dükkanı ve evinin bulunduğu araziyi elinden almak istemesiyle değişir. Kolya, bu duruma itiraz ederek hukuku kendine göre yöneten otorite ile mücadele etmek zorunda kalır ve Moskova’dan gelen avukat arkadaşı Dmitri’den yardım almaya karar verir. Yaşadığı süreçte evi ile birlikte sahip olduğu her şeyi kaybetmek üzere olan Kolya, kızgınlıkla beraber çaresizliği de omuzlarında hissedecektir.

  Yönetmen: Andrey Zvyagintsev

  Tür: Dram

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Zfrzkn (@zfrzkn)

  Bu filmi Pera sinemasında izlemiştim, içerisi o kadar sıcaktıki film güzel olmasa atardım kendimi dışarı. Yani neymiş? Filmi izlemeliymişiz!

  2
  • Arzu (@arzu)

   @zfrzkn muhteşem görüntülerle çok etkileyici bir filmdi.

 2. Arzu (@arzu)

  Muhafazakarların muhafaza etmeleri gereken halleri olduğuna inanıyorum artık.Bu film de düşüncemi destekleyici bakış açısında olduğu için,hem etkilendim,hem de asabımı bozdu dünyadaki yaygınlıklarını görmek..insan buna inanmak istemiyor ama dünyası dolu..

  1
 3. Arzu (@arzu)

  Denizin en güçlü canlısı olan balina ve filmde ara ara gösterilen kıyıdaki balina iskeleti, adaletli olmayan doğa gibi adaletli olmayan insanı mı temsil ediyordu?

  2
 4. Arzu (@arzu)

  Muhafazakarlığı sorgulatan film ve görüntülerin büyüleyici başarısıyla Rus olduğu için şaşırtmayan bir yönetmen..Al o belediye başkanını, bu ülkenin bir ilçesine oturt, hiç yabancılık çekilmez, yadırganmaz, gücünden dolayı üstüne bir de saygı görür..

  2
 5. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Yer yer sıksa da gerek doğa güzellikleriyle gerekse çökmüş bir adalet sistemine ve rantçı belediye başkanına karşı verilen haklı dava filmi izlettiriyor ve takdiri hakediyor

  1
 6. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Asap bozucu oldu bu film benim için. Belki de yanlış zamanda izledim! Vasıfsız ama nüfuzlu, vicdansız ama dindar görünümlü kişiler hep kazanır gibi oldu sonu. İçimdeki sönük adalet inancı bir kez daha yara aldı. Ilık bahar günleri yerini karakışa bıraktı!

  2