Ölüm Emri

Ölüm Emri fragman izle FRAGMAN
12 2 5
 • Ölüm Emri

  Londra merkezli ordu istihbarat komutanı albay Katherine Powell, bir grup tehlikeli teroristi Nairobi, Kenya'daki karargahlarından kaçırabilmek için çok gizli bir operasyonu uzaktan komuta etmektedir. Görev, Powell teroristlerin bir intihar saldırısı planladıklarını anladığı anda "ele geçirme" değil "öldürme" operasyonuna dönüşür. Nevada'daki merkezden Amerikan insansız hava aracını kontrol eden pilot Stewe Watts, karargahın bahçesine 9 yaşında bir çocuğun girdiğini görünce havada seyir etmeye devam eder. Saniyeler hızla akarken, bu imkansız karar, politikacıların ve avukatların ellerine kalır.

  Yönetmen: Gavin Hood

  Tür: Gerilim, Savaş, Aksiyon

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Oya (@oya)

  İnsansız hava araçlarını savaşta kullanmanın etik yanlarına dokunduracak bir film gibi. “O kararlar kolay verilmiyor”a getirecekler ama umarım bunun ötesinde de söyleyecek bir şeyleri olan bir filmdir.

  1
 2. nazmi (@nazmi)

  İyi film

  1
 3. Ahmet Gökburu (@ahmet-gokburu)

  Filme tarafsız olarak bakarsak oldukça başarılı ve etkileyici bir film ama amerikanın ne mal olduğunu bildiğimiz için bu film hayalperestlikten başka birşey değil kendini haklı çıkarma davası hala devam ediyor

  1