Parçalanmış

Parçalanmış fragman izle FRAGMAN
1 8 12
 • Parçalanmış

  Kevin, güvenilir psikiyatrı Dr. Fletcher'a göre kanıtlanmış 23 kişiliğe sahip biri olsa da geride, hala yüzeye çıkmamış ve diğer herkese hükmetmek üzere çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır.

  Yönetmen: M.Night Shyamalan

  Tür: Korku, Gerilim

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  O ooo, çok ilginç görünüyor ! İzlemeli ..

  2
 2. İnci (@inci-ozturk)

  M. Night Shyamalan yönettiyse izlenir..

  1
 3. solsoledo (@solsoledo)

  Kesinlikle izlenmesi gereken bir film, özellikle Shyamalan sever bir izleyiciyseniz ve filmlerine hakimseniz finalinde inanılmaz bir sürpriz var. Shyamalan (çok) iyi bir yönetmen olduğunu bir kere daha gösteriyor…

  5
  • İnci (@inci-ozturk)

   Unbreakable’ı izlememiştim.. Blogunuzu okuduktan sonra filmin sonunu daha iyi algıladım.. Teşekkürler.. @solsoledo

   2
 4. yuceloz (@yuceloz)

  Konusu, oyunculuğu, çekimleriyle övgüyü hak ediyor. İzlenmeli….

  2
 5. Aylaksultan (@oznur-gurpinar-efe)

  Film konu olarak benim için oldukça ilgi çekici olmakla birlikte, daha ilginç hale getirilmek istenirken gerçeklikten kopmuş. Hikaye gerilim unsuru göz ardınedilip konuya odaklansa daha gerçekçi ve başarılı olurdu. Yine de izlenebilir!

  3
 6. Aylaksultan (@oznur-gurpinar-efe)

  Kızın geçmiş hikayesiyle bağlantı kurmak akıllıca ama yüzeysel kalmış, oyunculuk başarılı, ama daha derin daha duygusal işlenebilrdi.

  3
 7. İnci (@inci-ozturk)

  Shyamalan hep genel öyküler anlatırdı bu kez bir insanın kafasının içine girmiş.. İyi de yapmış.. Çok başarılıydı.. Beğenerek, gerilerek ve şaşırarak izledim.. Gerçek bir hikaye gibiydi..

  2
 8. sbl_knc (@sbl_knc)

  fantastik filmleri severim. Shyamalan’ın benim izlediğim 3 filminde de fantastik unsurlar vardı, çok da severek izlemiştim o filmleri. ve fakat Split deki doğaüstü olayı tam oturmamış, inandırıcılıktan uzak ve yüzeysel geldi bana.

 9. sbl_knc (@sbl_knc)

  arka planda işlenen kızın hikayesi ise daha büyük şeyler vaadeder gibi başlayıp, sonu havada kalıyor malesef. yine de tüm eksikliklerine rağmen izlemekten zevk alınacak bir film. final sahnesindeki sürpriz karakteri görmek de özellikle çok hoştu.