Şef

1 35 4 8
 • Şef

  Carl Casper şık bir restoranda çalışan bir baş aşçıdır. Yemekleri nefistir ama lokantanın menüsüne bağımlı çalıştıkça yaratıcılığı ve ona bağlı olarak da yemeklerinin lezzeti düşüşe geçer. Üstelik önemli bir gurmenin yemekleri hakkında yaptığı olumsuz eleştiriler Carl için bardağı taşıran son damla olur. Yeteneğine rağmen kariyerinde düşüşe geçtiğini hisseden Carl ikinci el bir bir yemek karavanı ile en yakın arkadaşı ve küçük oğlunu da alarak Amerika yollarında yemeğe ve yeni lezzetlere ve de en önemlii hayata dair tutkusunu yeniden keşfedecektir.

  Yönetmen: Jon Favreau

  Tür: Macera, Komedi, Dram

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Tuba Yıldırım (@tuba-yildirim)

  Çok naif, çok eğlenceli, çok güzel bir filmdi. Seyrederken acıktırıyor ama.

  2
 2. arvennnn (@arvennnn)

  Evet cok acikmistim.harika ve eglenceli bir film. Ertesi gun makarna sosunu denemistim.

  2
 3. Serenay (@serenay)

  @arvennnn yapılan yemekleri deneme fikri çok hoşuma gitti. Tokken izlerken bile acıktıracak yemekler vardı film de. Umarım bizim pişirdiklerimizde benzer :)

  1
 4. Erdem (@erdem-gunay)

  Güzel film, ayrıca bu filmden tavada çıtır çıtır tost yapmayı öğrendim, evde tost makinesini kaldırdım. Bu filmi sevenler, Burnt’ü de beğenir.

  4
 5. arvennnn (@arvennnn)

  @serenay eminim daha iyi olmustur. Cok pismis i de tavsiye ederim. Bir de ask tarifi var ama hint yemekleri cogunlukta.

  2
 6. Serenay (@serenay)

  @erdem-gunay sırada da Burnt var o zaman,teşekkürler!

  2
 7. Arzu (@arzu)

  Sıradan bi pazar öğleden sonra filmi gibiydi, yazdıklarınızla acaba yemek tarifi mi yakalayacağım filmden dedim ama ı-ıh, yemek arabalarını seviyordum,onlar hakkında fikrim oluştu.Ama o kadar :) baba oğul ilişkisi var tabi bi de, ama oyunculukları sarmadı

  1