Selfless

Selfless fragman izle FRAGMAN
24 14 11
 • Selfless

  Sıra dışı yönetmen Tarsem Singh'in son filmi olan Selfless'in başrollerinde Ryan Reynolds ve Ben Kingsley yeralmakta. Oldukça zengin ve başarılı bir iş adamı olan Damian, kanserin son evresindedir ve ölmek istemez. Sıradışı methodlar kullanan bir kuruluş ona hiç ummadığı bir fırsat sunar ve Damian bunu kabul eder. Damian prosedürden sonra kendini genç bir erkeğin vücudunda bulur ve bunun tadını çıkarmaya karar verir. Ancak bir süre sonra işgal ettiği vücudun anılarını görmeye başlayan Damian, bu durumdan rahatsız olmaya başlar fakat kuruluş bu sırrın ortaya çıkmaması için elinden geleni yapacaktır.

  Yönetmen: Tarsem Singh

  Tür: Gizem, Bilim-kurgu

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Tarsem Singh ve Ben Kingsley isimlerinin geçmesi beni sinema koltuğuna oturtmak için kafiydi.Çok yabancısı olmadığımız bir konuydu,bir damperli tekerleğini andıran ruh nakledici cihazı fazla komik kaçmış.En fazla bir pazar sineması tadındaydı, eh işte.

  1
 2. Arzu (@arzu)

  Natalie Martinez , ”Oha! Özgü Namal mı o? ” dedirtecek kadar tıpkısının aynısıydı, sima,ses tonu ve mimikleriyle :)

  1
 3. cihanoz (@cihanoz)

  korkarim vakit kaybi bu film :|

  1
 4. Serenay (@serenay)

  Ben Kingsley’nin rolü çok kısa. Senaryo benim için çok donuktu. İlginç bir konuyu kötü anlatan bir film olarak hatırlayacağım.

  3
 5. jerry co (@jerry)

  Iyi oyuncularla, hele Ben Kingsley, vasat bir film maalesef.

  1
 6. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Ben Kingsley’i görünce izledim ben de, izlenir de zaten ama iz bırakacak bir film mi? Maalesef…

  1
 7. Arzu (@arzu)

  eleştirmekten filme konsantre olamamıştım. çook geniş zamanın varsa belki belki izlenebilir, eh işte.

  1
 8. Esra (@esra)

  çok afedersiniz ama tırt bu film , geniş zamanıma da yazık.

 9. Oya (@oya)

  Filmin yönetmeni Selfless’ı sevenleri ya da nefret edenleri anlayabilirim, beni korkutan izleyicilerin “eh işte” diye düşünmeleri olur demiş.

  1
 10. Yusuf Öz (@yusuf-oz)

  izlemeyin izletmeyin. bunun yerine filmin çaktırmadan ilham aldığı seconds diye bir John Frankenheimer filmi var. onu izleyin ki kendisi aynı zamanda the manchurian candidate adlı şahane filmin de yönetmenidir.

  1
 11. Memet Erkuş (@memet-erkus)

  Bu flim sadece cekilmek için çekilmiş,aksiyon değil dram hiç değil ,filmin sonunda hemen başka bir flim aramaya başlıyorsunuz …

  5