Son Şans

Son Şans fragman izle FRAGMAN
10 1 5
 • Son Şans

  Billy Hope kariyerinin zirvesine çıkmak için çabalayan başarılı bir boksördür. Ailesinden yana da her şeyin yolunda gittiği kusursuza yakın bir hayat sürerken karısının trajik ölümüyle sarsılan Billy, kendini alkol ve uyuşturucu batağında bulur. Kızının velayetinin elinden alınması ve evini kaybetme ihtimalinin ortaya çıkmasıyla sarsılan Billy eski bir boksör olan Tick ile buluşup ondan yardım ister. Yönetmenliğini başarılı yönetmen Antoine Fuqua'nın üstlendiği filmin senaryosu Sons of Anarchy dizisinin yaratıcısı Kurt Sutter'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Rachel McAdams, Jake Gyllenhaal, Naomie Harris, 50 Cent ve Forest Whitaker gibi yıldız isimler bulunuyor.

  Yönetmen: Antoine Fuqua

  Tür: Aksiyon, Dram, Spor

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. YÜREĞİMİNİKLİMİ (@ozlem-karagoz)

  Küçük çocuk, dostum, el kadar kız. Kendi başının çaresine bakmaya çalışıyor. O da Annesini kaybetti. Senden nefret etse bile,nefret etmesine izin vermelisin. Kendi hayatını yaşamasına izin vermelisin…

 2. YÜREĞİMİNİKLİMİ (@ozlem-karagoz)

  Senden nefret bile etse buna izin vermelisin ki bu mevzu için daha iyi hissedebilsin, düzelebilsin. Burada mevzu senin nasıl hissettiğin değil. Yani onun kendi bildiğini yapmasına izin vermeli ve bunun senin mevzun olmadığını düşünmelisin.

 3. YÜREĞİMİNİKLİMİ (@ozlem-karagoz)

  BÖYLECE HAYATLA, DİĞER ŞEYLERLE BAŞA ÇIKABİLİRSİN.

 4. YÜREĞİMİNİKLİMİ (@ozlem-karagoz)

  Dövüş şeklinde öfke, en büyük aracındır.

 5. Sezgi (@sezgi)

  Hikaye tanıdık olsa da oyunculuğun sizi koltuğunuza çivileyeceği kesin. Mükemmeli bir film, sonuna kadar heyecanını korudu.