Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi fragman izle FRAGMAN
2 40 4 5
 • Soysuzlar Çetesi

  Inglorıous Basterds, Shosanna Dreyfus (Mélanie Laurent) 'un ailesinin Nazi Yüzbaşısı Hans Landa (Christoph Waltz) 'un elinde idam edilmesi sırasında, Alman işgalindeki Fransa'da başlar. Shosanna kıl payı kurtulur ve bir sinema sahibi ve işletmecisi olarak yeni bir kimlik uyduracağı Fransa'ya uçar gider. Avrupa'nın başka bir yerinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt) bir grup Yahudi askerini organize ederek hedef alınan bölgelere doğru yönlendirir. Düşmanları tarafından "Soysuzlaré" olarak bilinen Raıne'ın ekibi, etmek göreviyle Alman fılm yıldızı ve gizli ajan Brıdget Von Hammersmark'a katılırlar. Kaderleri, Shosanna'nın hazır tuttuğu intikam planını gerçekleştireceği bir sinema tentenın altında birleşir...

  Yönetmen: Quentin Tarantino

  Tür: Aksiyon ve Macera

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Mel-ankolik (@mel-ankolik)

  Christoph Waltz’un mükemmel bir oyuncu olduğunu ilk kez fark ettiğim film. Oyuncular karakterlere ‘cuk’ oturmuş dedirtiyor her izlediğimde. Evet, bir kere izlemek yetmez, çünkü bu bir Tarantino :)

  5
 2. solsoledo (@solsoledo)

  @mel-ankolik evet güzel film, özellikle 1960 ve 70’lerde çekilen ikinci dünya savaşı filmlerini (Büyük Kaçış, Kartal Kondu vs.) andıran bir havası var ki söz konusu Tarantino olunca bunun olmaması düşünülemezdi.

  2
 3. Melis (@melis)

  @mel-ankolik iste bu tam benlik bir Tarantino, tesekkurler bu sahane tavsiyen icin!

  3