Spectre

Spectre fragman izle FRAGMAN
16 6 6
 • Spectre

  Geçmişten gelen şifreli bir mesaj James Bond’u beklenmedik bir görevle önce Mexico City’ye oradan Roma’ya götürür. Bond burada ünlü bir suçlunun güzel ve yasaklı dul eşi Lucia Sciarra’yla (Monica Bellucci) buluşur. Ardından, gizli bir toplantıya sızarak SPECTRE adındaki şeytani örgütün varlığını ortaya çıkartır. Bu sırada Londra’da, Ulusal Güvenlik Merkezi’nin yeni müdürü Max Denbigh (Andrew Scott) Bond’un eylemlerini sorgulamakta ve M’in (Ralph Fiennes) yönetimindeki MI6’in uygunluğunu soruşturmaktadır. Bond gizlice Moneypenny’yi (Naomie Harris) ve Q’yu (Ben Whishaw) kendisine yardım etmeye ikna eder. Amacı eski düşmanı Bay White’ın (Jesper Christensen) kızı Madeleine Swann’ı (Léa Seydoux) bulmaktır, çünkü Madeleine’in SPECTRE ağını çözecek ipucuna sahip olması muhtemeledir. Bir suikastçinin kızı olduğu için, Madeleine, Bond’u çoğu kişinin anlayamadığı şekilde anlar. Bond SPECTRE’ın kalbine doğru yol alırken, kendisi ile aradığı düşman (Christoph Waltz) arasında tüyler ürpertici bir bağ keşfeder.

  Yönetmen: Sam Mendes

  Tür: Aksiyon, Macera

Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Oya (@oya)

  Daniel Craig bir sonraki filmde kendisi olmayacaksa James Bond’u Londra Belediye Başkanı Boris Johnson oynamalı demiş. Boris zaten çok dalga geçilen bir tip ama bu şahane malzeme olmuş: https://www.youtube.com/watch?v=SX9twWRktYw


  4

 2. Gökhan Car (@gokhan-car)

  Eski Bond serilerini mumla aratan film

  2
 3. bodakedi (@bodakedi)

  kötü senaryosu ve yavanlığıyla serinin en kötü filmlerinden biri…

  1
 4. Oya (@oya)

  Heyecanlanmıştım ama okuduğum bütün yorumlar çok çok kötü olduğunu söylüyordu, hevesim kaçtı. Bir tek o beğenilen giriş sahnesini merak ediyorum.

  1
 5. bingeren (@bingeren)

  @oya maalesef o kadar kötü. Ama bir Bond filmi olduğu için seyredilir, eksik kalmamak için :)

  1