Steve Zissou Ile Suda Yaşam

 • Steve Zissou Ile Suda Yaşam

  Uluslararası üne sahip oşinograf Steve Zissou (Bill Murray) ve ekibi Zissou Takımı son maceralarının belgesel çekimlerinde Zissou'nun ortağını öldüren, gizemli, zor bulunan, büyük ihtimalle var olmayan Jaguar Köpek Balığını avlamak üzere bir keşif gezisine yelken açarlar. Zissou’nun oğlu olması muhtemel genç bir hava yolu yardımcı pilotu (Owen Wilson), Zissou hakkında bir dosya hazırlayan güzel bir gazeteci (Cate Blanchett) ve ayrıldığı eşi ve yardımcı prodüktörü Eleanor (Anjelica Huston) da yolculukta onlara katılır. Adam kaçırma, korsanlar ve iflasın da içinde olduğu birçok zorlukla yüzleşirler. Oscar adayı senarist ve yönetmen Wes Anderson’ın topladığı yıldızlarla dolu kadroyla – Willem Dafoe, Jeff Goldblum, Michael Gambon, Noah Taylor ve Bud Cort ile son derece orijinal bir komedi-maceraya hazırlanın.

  Yönetmen: Wes Anderson

  Tür: Komedi

2 14 1 2
Nasıl İzlenir?
Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  herşeyiyle bir Wes Anderson filmiyim diyor, tıpkı van gogh’un fırça darbesinden resmini tanımak gibi. rengarenk, gerçekle fantastiğin karışımı , rüyadaymışsın gibi.. standartların dışındaki bu filmi çok sevmiştim ben..

  3
 2. metover (@metover)

  @arzu “Van Gogh imzası, rangarenk, gerçekle fantastik öğelerin karşımı” Bu ifadeye kayıtsız kalamazdım elbette, hemen izledim. Fantastik öğelere rağmen, gerçeklik duygusunu kaybettirmiyor.

  1