Takip

Takip fragman izle FRAGMAN
2 29 2 6
 • Takip

  Yeni romanı için aradığı ilhamı bir türlü bulamayan genç yazar, sokaklarda dolaşıp insanların peşinde dolanmakta, kendine esin kaynağı aramaktadır. Bill takma adlı yazar, bir gün siyah takım elbiseli, şık giyimli bir adamın peşine takılır. Bu adamın profesyonel bir hırsız olduğunu öğrendikten sonra karşı koyamadığı bir şekilde suç dünyasının içine çekilmeye başlar.

  Yönetmen: Christopher Nolan

  Tür: Gizem

Paylaş Tweet Paylaş

YORUMLAR

 1. Arzu (@arzu)

  Çok enteresan bir konusu var ve Nolan’ın ilk filmiymiş bu.”Sıra dışı bir film istiyorum” diyenler illa ki izlesin.Oyuncular çok başarılı olmasa da filmin siyah beyaz oluşu bunu kamufle ediyor.Konusu çok yaratıcı ve şaşırtıcı.

  2
 2. Arzu (@arzu)

  filmi izledikten sonra olacaklar; eşyalarından yola çıkarak kişiler hakkında yorum yapmaya başlayabilirsiniz, tanımadığınız insanların hayatı hakkında tahminler yapmak eğlenceli gelebilir.

  1
 3. Arzu (@arzu)

  Son bişey daha var ; bu film 98 yapım, Kim ki Duk’un ‘Bin Jip’i 2004 yapım.İzlerken, bin jip bu filmle mi doğdu yoksa dedim.İlginç bir cümle var filmde,ötekinin ana temasına kaynak oluşturmuş olabilecek türden.İzleyin bence, pişman olmayacaksınız.

  1
 4. solsoledo (@solsoledo)

  Bu filmin senaryosu daha sonra bilim-kurgu türüne uyarlanarak yine Nolan tarafından çekilen Inception ortaya çıkmıştır http://fikrisinema.com/takip/ @arzu seyretmişsin bunu :)

  2
  • Kemik kadın (@kemikkadin)

   @solsoledo güzel yazı !

   2
 5. Kemik kadın (@kemikkadin)

  Geçenlerde izledim.Garip bir güzelliği var , sanırım siyah beyaz oluşu senaryo adına en doğru kararmış..

  3